12.05.2021 — 11:39

Наші спортсмени достойно представили Хмельниччину на Кубку України у багатоденній велогонці на шосе

У Білій Церкві 05-09 травня відбувся Кубок України у багатоденній гонці на шосе серед чоловіків та жінок. Десятеро зі 122-х учасників представляли Хмельницьку область.

Вже на першому етапі у груповій гонці на 106 км Вікторія Мельничук фінішувала другою, чим заявила про свої амбітні наміри. На наступних трьох етапах поборолась щоб утримувати лідерські позиції та за сумою часу багатоденної гонки посіла перше місце в особистому заліку, здобула золоту медаль. Другу сходинку п’єдесталу з відставанням у три секунди посіла також хмельничанка Ганна Соловей, яка представляє зараз столичну команду. Вітаємо з найкращим результатом!

Усі наші спортсмени виступали у змішаних складах з представниками інших областей. За результатами чотирьох етапів у командному заліку Кубку України посіли наступні місця.