Новини

05.01.2018 — 19:05
О.Корнійчук: теплопостачальне підприємство м.Шепетівка отримало ліміти на газ

Сьогодні теплопостачальне підприємства м.Шепетівка ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» отримало ліміти відпуску природного газу на січень цього року.

05.01.2018 — 14:17
Юннати Хмельниччини знову лідирують у Золотій когорті позашкільників України

Новий 2018 рік юннати Хмельниччини зустріли у Золотій когорті позашкільників України серед її лідерів. Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Інститутом проблем виховання Національної академії педагогічних наук України та Всеукраїнською Асоціацією педагогів-позашкільників «Фактор» завершено підведення підсумків Відкритого рейтингу якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» за 2017 рік, лідерами якого стали профільні комунальні заклади позашкільної освіти Хмельницької області.

05.01.2018 — 12:32
Геннадій Зубко: угоду з ЄС щодо фінансування Фонду енергоефективності підпишемо на початку цього року

Україна та Євросоюз на фінальній стадії підписання Угоди про співпрацю щодо співфінансування Фонду енергоефективності. Плануємо на початку року її підписати. Про це повідомив Віце-прем’єр- міністр – Міністр регіонального розвитку,  будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко на своїй сторінці у Фейсбук.

«Підписання Угоди відкриває доступ до ресурсу безповоротної донорської допомоги від ЄС у 50 млн євро на фінансування заходів енергоефективності, що здійснюватимуться ОСББ за правилами Фонду енергоефективності цього року, а також можливість додатково залучити ще 50 млн євро на фінансування заходів у 2019 році», – наголосив Геннадій Зубко.

05.01.2018 — 11:15
Управління Держпраці: з  1 січня збільшено розмір страхових виплат потерпілим від нещасних випадків на виробництві

З 1 січня 2018 року вступила в дію постанова Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1053 «Про перерахування розміру страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності (членам їх сімей)».

Згідно з цим документом, що спрямований на посилення соціального захисту потерпілих на виробництві, з 1 січня збільшуються страхові виплати для майже 174 тисяч зазначених осіб, а з 1 березня 2018 року страхові виплати будуть перераховані для 207 тисяч осіб.