Новини

27.09.2021 — 17:12
Відбувся Чемпіонат області серед працівників закладів освіти зі спортивного туризму

З 23 по 26 вересня поблизу села Самчики Старокостянтинівської територіальної громади відбувся традиційний щорічний Чемпіонат області серед працівників закладів освіти зі спортивного туризму, присвячений Всесвітньому дню туризму.
У змаганнях взяли участь команди з Віньковецької, Деражнянської, Кам’янець-Подільської, Нетішинської, Славутської, Старокостянтинівської, Судилківської та Шепетівської територіальних громад.

27.09.2021 — 16:13
Мінсоцполітики роз’яснює за який період враховуються доходи при розрахунку розміру житлової субсидії та як розраховується розмір житлової субсидії

Міністерство соціальної політики України звертає увагу, що житлова субсидія розраховується окремо на опалювальний і неопалювальний сезони. У випадку призначення житлової субсидії на наступний період 2021-2022 рр., повторно звертатись за призначенням житлової субсидії у жовтні 2021 року не потрібно. Її розрахунок буде проведено органами соціального захисту населення самостійно (без звернення громадян). Мінсоцполітики підготувало роз’яснення, за який період враховуються доходи при розрахунку розміру житлової субсидії та як розраховується розмір житлової субсидії.

27.09.2021 — 15:01
Боротьбу з фіктивними COVID-сертифікатами, перебіг вакцинації, зокрема серед працівників державних органів та педагогів, обговорили на нараді у Президента

Кабінет Міністрів України має запропонувати комплекс заходів для боротьби з підробкою ПЛР-тестів та сертифікатів про вакцинацію проти COVID-19, а також для контролю за виконанням усіх необхідних заходів українцями та іноземними громадянами, які в’їжджають в Україну з-за кордону.
Про це йшлося на селекторній нараді з питань протидії пандемії COVID-19, що відбулася під головуванням Президента Володимира Зеленського.

27.09.2021 — 14:59
Проведено засідання регіональної ради професійної освіти (стейкхолдерів)

Сьогодні під керівництвом заступника голови ОДА Володимира Юр’єва відбулося засідання регіональної ради професійної освіти (стейкхолдерів) щодо коригування затверджених раніше прогнозних показників обсягів регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів  у 2021 році.

27.09.2021 — 14:47
Оперативна інформація про поширення COVID-19 в Хмельницькій області

Cтаном на 14.00 27 вересня в Хмельницькій області зареєстровано 94546 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 3953 – діти, 4954 – медпрацівники.

27.09.2021 — 10:13
Департаментом освіти, науки, молоді та спорту ОДА організовано та проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора Державного навчального закладу «Деражнянський центр професійної освіти»  (Хмельницька обл., м.Деражня вул. Миру, 177-а).

Департаментом освіти, науки, молоді та спорту ОДА організовано та проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора Державного навчального закладу «Деражнянський центр професійної освіти»  (Хмельницька обл., м.Деражня вул. Миру, 177-а). Участь у конкурсному відборі на заміщення вакантної посади директора Державного навчального закладу «Деражнянський центр професійної освіти» взяли два претендента. Жоден з кандидатів не отримав належної кількості  голосів,   […]

27.09.2021 — 08:50
Чергові перемоги ветерана спорту

Днями з албанського міста Корча з трьома медалями найвищого гатунку повернувся кам’янчанин Валентин Ліпіч. Цей 59-річний чоловік здобув першість у трьох дисциплінах на чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з легкої атлетики Мастерс (ветерани).