Новини

13.09.2021 — 16:19
Україну не можна порівнювати з Афганістаном, адже ми понад сім років даємо відсіч одній з наймогутніших армій – Президент

Україну не можна порівнювати з Афганістаном, адже наша країна вже понад сім років протистоїть одній з наймогутніших армій світу, і український народ спочатку стримував агресію лише власними зусиллями. Про це сказав Президент України Володимир Зеленський у інтерв’ю телеканалу CNN.

13.09.2021 — 16:09
До рятувальників Хмельниччини з офіційним візитом завітали вогнеборці Державної пожежної охорони Республіки Польща

З офіційним візитом до Хмельницького гарнізону завітала делегація з шести чоловік Малопольського Воєводського управління Державної пожежної охорони республіки Польща. Візит зумовлений налагодженням співпраці з метою спільної реалізації проєкту: «Підвищення ефективності реагування українських аварійно-рятувальних служб на надзвичайні ситуації – 4 етап».

13.09.2021 — 15:49
Сергій Гамалій: В освітніх закладах діти мають навчатись в безпечних умовах

Отруєння дітей НВО № 1 міста Хмельницького стало надзвичайною ситуацією, тож аби проконтролювати хід розслідування інциденту, голова ОДА Сергій Гамалій разом із заступниками заслухали інформацію в.о. генерального директора ДУ “Хмельницький центр  контролю та профілактики хвороб МОЗ України” Миколи Габрикевича та директора Департаменту охорони здоров’я Олександра Завроцького.

13.09.2021 — 12:17
Послуги з профорієнтації, які надаються службою зайнятості

У центрах зайнятості/філіях створено інформаційні сектори, де Ви зможете самостійно ознайомитися: з інформацією про ситуацію на місцевому ринку праці; із змістом різноманітних професій; з переліком професій, за якими організовано навчання центром зайнятості/філією; з переліком закладів освіти регіону та закладів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості; паспортами підприємств, організацій, установ регіону та іншою цікавою інформацією.

13.09.2021 — 10:29
Оперативна інформація про поширення COVID-19 в Хмельницькій області

Станом на 10.00 13 вересня в Хмельницькій області зареєстровано 91490 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 3610 – діти, 4899 – медпрацівники.

13.09.2021 — 09:00
Визначено переможців І Хмельницького кінофестивалю

Вчора в театрі ім.М.Старицького відбулася церемонія закриття І Хмельницького кінофестивалю. Позаду три насичених конкурсних дні, перегляд 30-ти найкращих фільмів, покази в кінотеатрах Кам’янця-Подільського і Хмельницького, покази просто неба в Красилові та Шепетівці,  цікаві і змістовні майстер-класи та семінари за участі справжніх професіоналів своєї справи. А за лаштунками фестивалю – напружена робота членів журі, які обирали кращі кінокартини із відібраних для участі в конкурсній програмі.