Новини

09.06.2022 — 13:32
В Україні реалізовується правова підтримка співробітників переміщених закладів вищої освіти та наукових установ України, які постраждали внаслідок агресії російської федерації

Інститут економіко-правових досліджень імені В. К. Мамутова НАН України у коаліції з ГО «Асоціація вчених – внутрішньо переміщених осіб» та Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення на базі Ресурсного Центру соціально-правової та професійної підтримки співробітників переміщених ЗВО/наукових установ, створеного за підтримки офісу Ради Європи в Україні реалізують програмну ініціативу «Правова підтримка співробітників переміщених закладів вищої освіти та наукових установ України, які постраждали внаслідок агресії російської федерації».

09.06.2022 — 11:13
Продовжуємо підтримувати бойовий дух наших захисників

За дорученням начальника ОВА Сергія Гамалія перший заступник голови ОВА Cергій Тюрін, голова Хмельницької РВА Анатолій Катеренчук, заступник директора Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій ОВА Костянтин Дєтковський та начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату ОДА Віталій Мартинюк відвідали наших бійців 89 батальйону територіальної оборони.