Новини

17.06.2022 — 15:56
Медиків Хмельниччини привітали з професійним святом

Сьогодні представники медичної спільноти області зібралися на науково-практичну конференцію за участі провідних фахівців Української військово-медичної академії, аби обговорити особливості функціонування медичної галузі в умовах воєнного часу та обмінятися досвідом. Захід розпочався з урочистого привітання медичних працівників області, адже саме цієї неділі вони відзначатимуть своє професійне свято.

17.06.2022 — 15:37
Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва запрошує вас взяти участь у онлайн-проєкті «Купальський вогонь»

Наближається традиційне і сакральне для нашого народу свято – Івана Купайла. Святим обов’язком для нас є зберігати народні традиції, нематеріальну культурну спадщину, духовні цінності кожної спільноти та знайомити з ними підростаюче покоління й тимчасово переміщених осіб, які оселилися на території ваших громад. Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва запрошує вас взяти участь у онлайн-проєкті […]

17.06.2022 — 15:12
“Зірковий десант” знову підіймає бойовий дух наших бійців

Українська творчість мотивує, додає сили і позитивного настрою. Тож аби підняти бойовий дух та підтримати військових, за ініціативи начальника обласної військової адміністрації Сергія Гамалія, впродовж тижня у різних куточках Хмельниччини проведено 5 концертних програм для бійців, що дислокуються в області.

17.06.2022 — 15:12
Перемога легкоатлетки з Хмельниччини в Італії

16 червня Марія Горєлова виграла міжнародний турнір Memorial Francesco FIORENZA в італійському місті Гроссето й встановила при цьому новий особистий рекорд, який лише одним сантиметром поступається нормативу майстра спорту України міжнародного класу.

17.06.2022 — 13:30
Для допомоги постраждалим від російської агресії людям було створено проєкт «Поряд»

«Поряд» – це портал, що єднає українців. На ньому можна розміщувати запити на допомогу та шукати тих, хто має можливість її надати.

17.06.2022 — 13:13
Сергій Гамалій: Медпрацівники-янголи охоронці, які рятують життя та дбають про наше здоров’я

З нагоди Дня медичного працівника, який відзначають в Україні у третю неділю червня, начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій відвідав заклади охорони здоров’я області та привітав медиків із професійним святом.

17.06.2022 — 11:53
ІНФОРМАЦІЯ про надходження та використання коштів обласного бюджету станом на 17.06.2022 року

До загального фонду обласного бюджету (без урахування трансфертів з державного бюджету) надійшло 678,3 млн грн, що становить 99,9% до показників, затверджених обласною радою на січень-червень 2022 року. Крім того, обласним бюджетом отримано трансфертів з державного бюджету в сумі 600,9 млн грн або 64,6% до планових призначень на звітний період, в тому числі: – трансфертів на […]

17.06.2022 — 10:51
Хмельничанин Михайло Романчук візьме участь у чемпіонаті світу з водних видів спорту у Будапешті

Хмельничанин Михайло Романчук уперше у своїй кар’єрі пливтиме на відкритій воді під час виступу на чемпіонаті світу з водних видів спорту у Будапешті і загалом виступить у п’яти дисциплінах.