Новини

31.05.2022 — 16:50
В ОВА обговорили стан дотримання прав та законних інтересів дітей, що проживають на Хмельниччині

30 травня під головуванням Любові Тимофіїв, начальника служби у справах дітей ОВА, відбулось засідання круглого столу «Актуальні питання та надання допомоги дітям в умовах воєнного стану».

31.05.2022 — 16:03
Хмельниччину відвідала польська делегація

Нещодавно дружина Президента Республіки Польща Агата Корнгаузер-Дуда із дружнім візитом відвідувала Хмельниччину, під час якого обговорювали питання подальшої співпраці та потреб у гуманітарній допомозі, і вже сьогодні до нашого краю завітали міністр в Канцелярії Президента Республіки Польща Адам Квятковський, генеральний директор Закордонної служби в Міністерстві закордонних справ Республіки Польща Мацей Карасінський та Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці  Дамян Цярціньскі, які привезли комп’ютерну техніку для дітей внутрішньо переміщених осіб.

31.05.2022 — 14:10
Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни отримав автомобіль швидкої допомоги

Сьогодні Юрій Горбунов та Артем Колюбаєв, представники ГО «Спілка підприємців теле та кіноіндустрії», спільно з Благодійним фондом «Nova Ukraine» вчергове завітали на Хмельниччину, аби передати автомобіль швидкої допомоги для потреб наших захисників.

31.05.2022 — 13:55
Безперебійний держсервіс: в Україні працюють понад 2,5 тисячі ЦНАП

Попри повномасштабну війну, понад 2,5 тисячі точок доступу до адмінпослуг продовжують надавати українцям держсервіс. Крім найнеобхідніших послуг, зараз там можна отримати послуги для ВПО, компенсацію за прихисток переселенців та подати повідомлення про пошкоджене майно. 

31.05.2022 — 10:34
Cивочолі подільські легкоатлети здобули три срібні нагороди європейської проби

В італійському місті Гроссето завершився чемпіонат Європи з легкої атлетики серед ветеранів поза стадіоном. В змаганнях взяли участь біля 1500 спортсменів віком від 35 років і старших з 30 країн, в тому числі найдосвідченіший 93-річний Анжело Сквадроне (Італія).

31.05.2022 — 09:59
Дзюдоїст з Хмельниччини став призером міжнародних змагань

27-28 травня у м.Константа, Румунія відбувся Міжнародний турнір U-16 ‘’BLACK SEA JUDO CUP’’. Участь в змаганнях брали близько 180 учасників, 17 команд з 5 країн: України,Румунії, Угорщини, Молдови та Болгарії.

30.05.2022 — 16:45
На Хмельниччині відбулася конференція з питань надання екстреної медичної допомоги в умовах війни

Сьогодні у Хмельницькому відбулася науково-практична конференція «Актуальні питання надання екстреної медичної допомоги». Захід організовано під патронатом МОЗ України, ДУ «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України», Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського, Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська рада реанімації (ресусцитації) та екстреної медичної допомоги», Медичного центру невідкладної допомоги та госпітальної медицини у Франкліні та Брентвуді (США) та Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОВА.

30.05.2022 — 16:13
Сергій Гамалій взяв участь в он-лайн зустрічі з представниками Держави Ізраїль

Іноземна підтримка усіх регіонів України вкрай важлива у війні з російським агресором. На цьому наголосив начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій під час он-лайн зустрічі керівників деяких областей з представниками мерій, благодійних фондів та асоціацій Держави Ізраїль.

30.05.2022 — 09:08
За щастя жити своїм звичайним життям і просто гуляти вулицями свого міста зараз і йде ця війна, ось що ми виборюємо в ній – звернення Президента України

Та єдність, яку побачив на власні очі сьогодні у Харкові. Той героїзм, який проявляють щоденно наші воїни на Донбасі. Та рішучість, яка є у Кривому. Ось це – наш шлях. Шлях до того, щоб в усій Україні, як і раніше, завжди відчувався спокій життя. І щоб завжди панували усмішки, а не гуркіт артилерії.

30.05.2022 — 09:04
Спортсменка з Хмельниччини здобула три медалі на чемпіонаті Європи з важкої атлетики

Збірна України, яку представляють 18 наших співвітчизників, завоювала перші медалі чемпіонату Європи-2022 з важкої атлетики, що триває у столиці Албанії Тірані з 26 травня по 5 червня, і є першим ліцензійним турніром до Олімпійських ігор 2024 в Парижі.