Новини

05.05.2022 — 14:03
На Хмельниччині відбулась виїзна колегія Держлісагентства

13,2 млрд гривень – така приблизна оцінка збитків лісової галузі України внаслідок вторгнення росії. Про це йшлося на розширеній колегії Державного агентства лісових ресурсів України, яке вчора на Хмельниччині провів очільник відомства Юрій Болоховець. До засідання долучились начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій, його заступник Володимир Білик та голова обласної ради Віолета Лабазюк.

05.05.2022 — 13:41
Інформація щодо виконання основних показників місцевих бюджетів області за січень-квітень 2022 року

У січні-квітні 2022 року до загального фонду місцевих бюджетів області надійшло 3 035,2  млн грн, що на 397,1  млн грн  або на 15,1 відсотка більше, ніж у січні-квітні 2021 року, в тому числі доходи обласного бюджету склали  450,9 млн грн і зросли до січня-квітня 2021 року на 46,6 млн грн або 11,5 відсотка. Обсяг надходжень загального […]

05.05.2022 — 13:29
Сергій Гамалій: Маємо на меті надавати всебічну підтримку людям, що постраждали у цій війні

Захист, гуманітарна та матеріальна допомога внутрішньо переміщеним особам – одне із першочергових завдань, що постало перед владою Хмельниччини з початком повномасштабного вторгнення росії на територію України. Про це зазначив начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій під час зустрічі з представниками Welthungerhilfe (Федеративна Республіка Німеччина) спільно з партнерськими агенціями Concern Worldwide (Республіка Ірландія) та CESVI (Італійська Республіка), які ставлять за мету своєї діяльності в Україні підтримку людей, що постраждали внаслідок війни.

05.05.2022 — 09:12
Пам’ятати перемогу над нацизмом означає реально не допускати ніколи знову того, що завдали Європі нацисти – звернення Президента Володимира Зеленського

Сьогодні почну з історії про одну людину. Про Олександра Махова – відомого журналіста. Впевнений, ви бачили його репортажі на телеканалах «Україна» і «Дом». Можливо, бачили його коментарі, його дописи. Він завжди був таким – із власною позицією. Патріотичною та щирою. І завжди без марнославства. І завжди був серед найсміливіших, серед перших. Завжди працював у найгарячіших точках. Старався привезти справжній матеріал. Сильний матеріал.