Новини

18.05.2022 — 17:09
Хмельницький військовий шпиталь ветеринарної медицини отримав партію дезінфікуючих засобів для тварин, що постраждали внаслідок війни

Сьогодні заступник голови ОДА Володимир Білик спільно з директором Департаменту природних ресурсів та екології Ганною Богданович провів робочу зустріч із головним лікарем військового шпиталю Хмельницької районної державної лікарні ветеринарної медицини Кирилом Чумаковим та підприємцем Олександром Мницею, який є українським виробником дезінфікуючих та антисептичних засобів.

18.05.2022 — 15:46
Сергій Гамалій зустрівся з депутатами Сейму Республіки Польща

Свобода і безпека України – це свобода і безпека Європи. Таке переконання висловили депутати  польського парламенту Марцін Куласек, Пшемислав Коперський та Стефан Краєвський під час сьогоднішньої зустрічі з керівництвом області, що відбулася в обласній військовій адміністрації. До розмови долучилися начальник ОВА Сергій Гамалій та його заступники Сергій Тюрін, Сергій Ткачук, Володимир Білик та Володимир Юр’єв, голова обласної ради Віолета Лабазюк, представники структурних підрозділів ОВА.

18.05.2022 — 11:30
Музей хліба натуралістів Кам’янець-Подільського ПНВО

Нещодавно завершилася Всеукраїнська виставка «Святково-обрядовий хліб Великодня», яка проходила в рамках Всеукраїнського фестивалю «Скарбниця народної духовності», а її виставкові матеріали стали експонатами Музею Хліба Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.