Новини

08.06.2023 — 21:47
Необхідно консолідувати світ, щоб Росія понесла відповідальність за екоцид, а Україна не залишилася наодинці із цією трагедією – звернення Президента до представників світової екологічної спільноти

Добрий день!
Вітаю всіх вас!
Усіх, хто не залишився байдужим, побачивши цю рукотворну катастрофу на Каховській ГЕС.
Це не природне лихо і не прояв кліматичної кризи, це лихо – Путін. Те, що він робить. Те, що він особисто наказує робити.
Ситуація надзвичайно важка. Російські війська не припиняють артилерійських ударів саме по тій території, де здійснюється евакуація людей.

08.06.2023 — 21:19
Сергій Тюрін поспілкувався із військовослужбовцями Шепетівщини

7 червня перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін в ході робочої поїздки до Шепетівського району зустрівся із командуванням однієї із військових частин Хмельниччини та передав їм сучасне технічне обладнання, що буде служити на користь безпеки регіону та країни.

08.06.2023 — 15:50
Сергій Тюрін відвідав Нетішинську та Славутську громади

Вчора, в рамках робочої поїздки, перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін відвідав Нетішинську та Славутську громади. Аби обговорити актуальні питання життєдіяльності громад, посадовець зустрівся з міськими головами Олександром Супрунюком та Василем Сидором.

08.06.2023 — 13:49
Увага! На р. Дністер продовжено нерестову заборону до 24 червня 2023 року (включно)

Відповідно до наказу Управління Держрибагентства у Хмельницькій області від 08 червня 2023 року № 53 продовжено строки заборони на добування (вилов) водних біоресурсів у р. Дністер у 2023 р. Детальніше з наказом можна ознайомитися за посиланням http://khm.darg.gov.ua/files/13/06_08_23nakaz_dnister.pdf

08.06.2023 — 12:57
Хмельниччину відвідала Надзвичайний i Повноважний Посол Республiки Хорватiя в Україні

Сьогодні нашу область відвідала Надзвичайний i Повноважний Посол Республiки Хорватiя в Україні Анiца Джаміч. Провів зустріч із почесною гостею заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв, разом з представниками профільних підрозділів ОВА та Агенції регіонального розвитку у Хмельницькій області.

08.06.2023 — 12:53
Державні податкові послуги — на Гіді

Хочете запустити бізнес та працювати на спрощеній системі оподаткування? Чи досі не маєте картки платника податків і не знаєте, як її оформити? Читайте покрокові інструкції на Гіді з державних послуг та отримуйте податкові послуги швидко й без зайвого стресу.

08.06.2023 — 11:30
Інформація для суб’єктів підприємницької діяльності Хмельницької області

Регіональний фонд підтримки підприємництва по Хмельницькій області надає фінансово-кредитну підтримку  (ФКП)  на забезпечення розвитку підприємництва за рахунок коштів обласного бюджету на умовах повернення, забезпеченості та співфінансування. ФКП надається відповідно до пріоритетних напрямків господарської діяльності, що передбачені у Порядку використання коштів обласного бюджету, що виділяються на надання фінансово-кредитної підтримки суб’єктам підприємництва, затвердженого рішенням обласної ради від […]