07.03.2022 — 12:29

Українці перемагають на ХІІІ зимових Паралімпійських іграх

Четверта золота та восьма загалом медаль України, а також – друге поточне командне місце на Паралімпіаді -2022.
7 березня за результатами 3 дня змагань ХІІІ зимової Паралімпіади 2022 року до попередніх семи медалей переможного першого дня додалося «золото» з лижних перегонів (15 км довга дистанція, індивідуальна гонка вільним стилем, незрячі).

Чемпіонами стали спортсменка з порушеннями зору Шишкова Оксана з Харківщини з лідером-гайдом Марченком Андрієм з м.Києва.

Напередодні – 6 березня, срібну нагороду у лижних перегонах на довгій дистанції 12 км серед сидячих виборола американка Оксана Мастерс, котра народилася у Хмельницькому і до 8 років проживала в нашій області. Це вже друга її медаль у Пекіні, першу- золоту, вона здобула 5 березня у біатлоні в спринті.

Свої перемоги українці присвятили рідному народові, рідній країні та закликають світ закрити небо над Україною!