17.03.2022 — 22:06

Сергій Гамалій відвідав поранених воїнів-захисників України

Завдяки вашій відвазі ворожі плани щодо захоплення України захлинулися уже в перші дні. Сьогодні вашому подвигу немає ціни і вам вдячний кожен українець, що зараз має можливість жити в рідній країні, на рідній землі. Ми вами пишаємося! Саме з такими словами звернувся сьогодні начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій до захисників України, що лікуються в нашій області від поранень і травм, отриманих на передовій.

Варто зазначити, що лікувальні заклади області з перших днів війни почали приймати поранених бійців, і на Хмельниччині для них забезпечили надання комплексної медичної допомоги. Поранені отримують не лише належне лікування, а й реабілітацію, яка вкрай необхідна для найбільш повного відновлення усіх функцій після отриманих травм. Окрім того, у кожного з них за плечима вже є реальний бойовий досвід та важкі спогади про пережите та побаченене на війні, тому значну увагу наші лікарі приділяють психологічній реабілітації воїнів.

Сергій Гамалій подякував хлопцям за їхню стійкість і силу духу та побажав військовим швидкого одужання.

“Ситуація в країні й досі напружена, адже росія й надалі всіляко намагається прорвати оборону та захопити наші території. Проте я переконаний, наші Збройні Сили України, добровольчі батальйони, територіальна оборона дадуть гідну відсіч ворогові. Ми обов’язково вистоїмо та переможемо!” – наголосив Сергій Вячеславович.

До вдячних слів та побажань також приєднались відомі зірки українського шоу-бізнесу, які прийшли підбадьорити наших захисників.

Також під час перебування в медичному закладі Сергій Гамалій поспілкувався з його керівництвом, ознайомився із умовами перебування поранених, станом забезпечення ліками та необхідними засобами.