Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

20.04.2017 — 18:20
Юрій Бирка: Ми налаштовані на співпрацю з усіма, хто готовий трудитись на розвиток нашого краю

Сьогодні у Хмельницькому з ініціативи громадської ради при облдержадміністрації відбувся відкритий Форум громадських сил на тему: «Ефективні механізми участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики: сучасний стан та перспективи розвитку». Участь в заході взяли представники громадських рад при обласній та районних державних адміністраціях , працівники структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрацій, громадськість області.

20.04.2017 — 16:06
Меморіальну дошку в пам’ять про Ігоря Хом’яка відкрили в селі Плужне Ізяславського району

20 квітня у селі Плужне Ізяславського району у місцевому навчальному закладі Плуженський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» імені Р.Бортника відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки в пам’ять про Ігоря Хом’яка – випускника 1992 року закладу, прапорщика 211 окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь» 95 окремої мотопіхотної бригади, який загинув 18 червня 2016 року в районі міста Попасна Луганської області захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

20.04.2017 — 15:45
Увага!Штормове попередження!

За даними Українського Гідрометцентру, на території області протягом 20-25 квітня очікується сильний мокрий сніг, утворення снігового покрову, налипання мокрого снігу, посилення вітру до 15-20 м/с.
Такі погодні умови призведуть до погіршення видимості на дорогах, ускладнюватимуть роботу енергетиків, комунального господарства, рух транспорту.

20.04.2017 — 15:40
Володимир Кальнiченко провів особистий прийом громадян

Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальнiченко провів особистий прийом громадян. Загалом посадовцем розглянуто 6 звернень від жителів області.

20.04.2017 — 14:54
Відбувся соціально-благодійний проект «Великодні дзвони»

20 квітня у приміщенні Ізяславського будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» відбувся щорічний соціально-благодійний проект «Великодні дзвони». Як завжди організаторами святкового заходу виступили учні Ізяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 на чолі з вчителем предмету «Основи християнської етики» Наталією Савчук. У 2017 році захід пройшов в рамках районних заходів із відзначення 500-річчя Реформації.

20.04.2017 — 11:57
Юні техніки Хмельниччини здобули перемогу на Всеукраїнському конкурсі-змаганні учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання!

Напередодні Великодня в одному з наймальовничіших міст Хмельниччини, перлині Поділля у місті Кам’янець-Подільському, Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді та Кам’янець-Подільським Центром дитячої та юнацької творчості було проведено Всеукраїнський конкурс-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

20.04.2017 — 11:13
Цінова ситуація в області на соціально значущі продовольчі товари  станом на 10 квітня 2017 року

Цінова ситуація на основні продовольчі товари та послуги в області залежить від загальноекономічних тенденцій, які мають місце на споживчому ринку України.

Так, за даними Держкомстату України станом на 10 квітня 2017 року ціни на більшість основних соціально важливих продовольчих товарів в області (19 позицій з 23) є нижчими ніж середні ціни по Україні.

20.04.2017 — 10:44
27 квітня 2017 року у м. Києві у КВЦ «Парковий» Держенергоефективності організовує головну подію року у сфері енергоефективності – III Форум енергоефективного партнерства’17 «Енергетичний менеджмент: Досвід кращих».

27 квітня 2017 року у м. Києві у КВЦ «Парковий» Держенергоефективності організовує головну подію року у сфері енергоефективності –  III Форум енергоефективного партнерства’17 «Енергетичний менеджмент: Досвід кращих». Розумне управління енергоресурсами – філософія сучасної України. Пріоритетною сферою для реформ залишаються житлові та громадські будівлі. Лише в бюджетній сфері близько 100 тисяч будівель потребує термомодернізації. Для вирішення цього питання […]

20.04.2017 — 09:54
Відбулося чергове засідання комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР

19 квітня голова облдержадміністрації Олександр Корнійчук провів чергове засідання комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році.

20.04.2017 — 09:30
Фахівці Управління Держпраці провели лекції для студентів Хмельницького політехнічного коледжу

В рамках проведення Дня охорони праці для студентів Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» на базі обласної універсальної наукової бібліотеки начальником Управління Держпраці у Хмельницькій області Олексієм Глушаковим та начальником відділу з питань гігієни праці Оленою Токар прочитано лекції на тематику охорони праці та гігієни праці.