Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

19.04.2017 — 15:56
Делегація представників ЄС в Україні завітала на Хмельниччину з інформаційною кампанією «Будуймо Європу в Україні»

Сьогодні з триденним візитом на Хмельниччину завітала делегація представників ЄС в Україні з інформаційною кампанією «Будуймо Європу в Україні».
У форматі “круглого столу” представники обласної влади та місцевого самоврядування, бізнесу, громадських організацій, управління/департаментів освіти, молоді, культури та окремих вищих навчальних закладів області були ознайомлені з програмами і проектами, які пропонує ЄС для України в питаннях розвитку малого та середнього бізнесу в регіоні, освітніх програм та проектів, що надають підтримку Україні з розширення прав та можливостей на місцевому рівні шляхом реалізації відповідних програм.

19.04.2017 — 15:35
Ми забезпечили фінансову держрпідтримку проектів в рамках інвестиційної Програми ЄІБ,  – Зубко

Ми забезпечили повну фінансову підтримку з боку держави проектів в рамках «Надзвичайної кредитної програми для відновлення України», що впроваджується за підтримки Європейського інвестиційного банку. Ми відкоригували порядок і умови надання коштів, передбачивши фінансування не лише тіла кредиту, а й ПДВ. Відповідні кошти передбачені у держбюджеті на 2017 рік. Це значно пришвидшить реалізацію проектів в рамках угоди.

Про це заявив на засіданні Уряду Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, коментуючи прийняття відповідної урядової постанови.

19.04.2017 — 15:00
20 квітня 2017 року з 12.00 до 14.00 у м. Хмельницький (Будинок рад, Малий зал, 1 поверх) з ініціативи громадської ради при облдержадміністрації відбудеться відкритий Форум громадських сил на тему: «Ефективні механізми участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики: сучасний стан та перспективи розвитку». Запрошуємо до участі представників інститутів громадянського суспільства області.

20 квітня 2017 року з 12.00 до 14.00 у м. Хмельницький (Будинок рад, Малий зал, 1 поверх) з ініціативи громадської ради при облдержадміністрації та за участю управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбудеться відкритий Форум громадських сил на тему: «Ефективні механізми участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики: сучасний стан та перспективи […]

19.04.2017 — 14:20
Збірна команда Хмельницької області взяла участь у чемпіонаті України з велотреку

З 10-14 квітня 2017 року у м. Львів пройшов весняний чемпіонат України з велотреку.

Загалом на єдиному в Україні критому велотреку стартувало 160 кращих велосипедистів України в різних вікових групах, усього у змаганнях взяли участь 18 областей з усієї України.

Збірна команда Хмельницької області прибула на змагання у складі 19 осіб. За результатами змагань команда набрала 850 залікових очок.