10.05.2017 — 12:22

Команда з Хмельниччини взяла участь у чемпіонаті України серед юнаків зі спортивної гімнастики

З 3 по 7 травня 2017 року у м. Івано-Франківськ пройшов чемпіонат України серед юнаків зі спортивної гімнастики.

Загалом участь у змаганнях взяли 18 команд з усіх областей України, серед яких була і команда з Хмельниччини у складі: Шпак Валерія, Козловська Маргарита, Мніца Вікторія, Горобець Діана та Рідецька Каріна.

В особистій першості за програмою Майстрів спорту, Шпак Валерія здобула бронзову медаль, за програмою 1 дорослого розряду срібну нагороду отримала Мніца Вікторія, за програмою 2 дорослого розряду срібну нагороду отримала Рідецька Каріна!

Призерів підготували : Маркова О.В., Гончарова Т.Г., Шульжинська О.М., Юрченко А.П. , Шиманська Д.О.