Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

19.05.2017 — 16:31

21 травня – День пам’яті жертв політичних репресій

В цей день Україна вшановує пам’ять мільйонів жертв політичних репресій – усіх тих, хто постраждав під час правління комуністичного режиму на території України.

Сьогодні, напередодні Дня пам’яті жертв політичних репресій, відбулась панахида та покладання квітів до пам’ятника «Ангел скорботи».

На знак вшанування пам’яті жертв політичних репресій т.в.о першого заступника голови адміністрації Олег Гуменний, заступник голови обласної ради Валерій Лесков, представники міської влади, члени обласного товариства політичних в’язнів і репресованих, духовенство та громадськість міста хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих та поклали квіти до пам’ятника.

Цей пам’ятний день започаткований для гідного вшанування гіркої долі тих людей, які були непотрібними для радянської системи, а також привернення уваги суспільства до трагічних сторінок історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології.

Заради  відродження національної пам’яті та утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства потрібно вшанувати пам’ять репресованих українців та передати історію про їх біль наступним поколінням українців.