30.08.2016 — 14:47

Наші юні автомобілісти вибороли срібло у Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді з автомодельного спорту

Традиційні Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (радіокеровані моделі) відбулися з 22 по 28 серпня 2016 року в м.Одеса. У змаганнях взяли участь спортсмени з різних областей України.

Хмельницьку область гідно представила команда Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді під керівництвом керівника команди Косневича Володимира Володимировича та тренера команди Косневича Андрія Володимировича. У запеклій боротьбі на проходження складної траси гуртківці вибороли   ІІ місце в командній першості.

11895990_460486140791273_8454475884183097480_n

В особистому заліку Щепін Вадим посів І місце у класах моделей «ДТМ10stock» та «ДТМ10nitro», Сорохан Владислав здобув для команди  І місце у класі моделей «Ф-3» та ІІІ місце у класі моделей «РЦЕ10ст», Доскоч Денис виборов ІІ місце у класі моделей «Ф-3».

Ми пишаємось вами, наші автомоделісти! Дякуємо спортсменам та їх наставникам за роботу та здобутки!

За матеріалами Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді