Новини

19.02.2018 — 17:32
Юннати  і школярі Хмельниччини – переможці Всеукраїнського конкурсу учнівських  навчально-дослідних земельних ділянок

На днях у місті Києві було завершено підведення підсумків фінального етапу Всеукраїнського конкурсу учнівських навчально-дослідних земельних ділянок,  який нещодавно проводив Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.
Педагоги і юннати  Хмельниччини – учасники заходу гідно представили у його фіналі заклади освіти рідного краю, результати власної практичної дослідницької діяльності і отримали високу оцінку своєї праці.

19.02.2018 — 13:46
За минулий тиждень складено 117 актів порушення Закону України “Про автомобільний транспорт”

Сьогодні під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олега Гуменного відбулася чергова нарада з представниками контролюючих органів щодо результатів роботи мобільних груп у транспортній галузі.

Так, проведено відпрацювання у таких містах : Хмельницький, Кам’янець-Подільський та Старокостянтинів. Складено 5 протоколів за ст..164 КУпАП та 1 перегруз на 85 євро.

В результаті проведених перевірок, за минулий тиждень складено 117 актів порушення Закону України “Про автомобільний транспорт”.

19.02.2018 — 13:19
Грай, музико моя…

Під такою назвою в травні-серпні 2018 року на Хмельниччині пройде конкурс молодих виконавців популярної естрадної пісні в рамках фестивалю естрадної пісні імені Миколи Мозгового. 

19.02.2018 — 12:56
VІІІ Міжнародний фестиваль камерної музики «Хмельницький камер фест»

З 23 лютого по 10 березня в Хмельницькій обласній філармонії відбудеться щорічний Міжнародний фестиваль «Хмельницький камер фест». Цьогорічний фестиваль об’єднає сузір’я талановитих виконавців з України, Польщі, Швейцарії, Німеччини, Китаю, Бельгії, Австрії, США, Угорщини.

19.02.2018 — 12:38
20 лютого відбудуться заходи з нагоди Дня героїв Небесної Сотні (10.00, м.Хмельницький,  фотогалереї пам’яті Героїв Небесної сотні та учасників АТО та пам’ятника Героям Небесної Сотні)

20 лютого відбудуться заходи з нагоди Дня героїв Небесної Сотні (10.00, м.Хмельницький,  фотогалереї пам’яті Героїв Небесної сотні та учасників АТО та пам’ятника Героям Небесної Сотні)   Поділитись —

19.02.2018 — 11:06
Президент підписав Закон, який надає право членам родин загиблих учасників Революції Гідності на призначення дострокових пенсій

Президент Петро Порошенко підписав Закон, який надає право членам сімей загиблих внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності, право на дострокове пенсійне забезпечення за віком.

19.02.2018 — 09:00
Що таке дифтерія?

Дифтерія – інфекційне захворювання, яке протікає гостро, та характеризується запаленням переважно ротоглотки, основною причиною якого є потрапляння в організм бацили Леффлера (дифтерійна паличка).

Збудник довго зберігається у зовнішньому середовищі (на поверхні предметів і в пилу – до 2 міс). Стійкий до низької температури, при нагріванні до 60°С гине через 10 хв. Знищують збудника ультрафіолетові промені, розчини, які містять хлор, лізол та інші дезинфікуючі засоби.