Новини

09.02.2018 — 18:50
“Подільським вістям” – 100 років!

Цьогоріч 100-ліття своєї діяльності відзначає наймасовіше обласне періодичне видання Хмельниччини – «Подільські вісті». Колектив газети перегортає ще одну сторінку своєї історії. Адже шлях у сто років – великий шлях, тому що слово обласної газети «Подільські вісті» завжди було голосом земляків про радість, біль, про турботу за краще життя.

09.02.2018 — 17:33
Підліткам бракує батьківської уваги та спілкування –  головний психотерапевт області Лілія Брухнова

Такі висновки фахівець робить після кожного спілкування з сучасними школярами. До освітніх закладів Хмельницького Лілія Брухнова навідується регулярно із тематичними зустрічами. Черговий урок «Основ здоров’я» у 6 класі Хмельницького колегіуму №16 імені Володимира Козубняка присвятили темі агресії, насилля та жорстокості у сім`ї та шкільному колективі.

09.02.2018 — 16:59
Відбулося засідання робочої групи з підготовки проекту Програми поводження з  відходами у Хмельницькій області

Сьогодні під головуванням першого заступника голови адміністрації Володимира Кальніченка відбулося чергове засідання робочої групи з підготовки пропозицій до розроблення проекту Програми поводження з  відходами у Хмельницькій області. Участь в засіданні взяли представники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації, ГУ Держпродспоживслужби в області, представники громадської ради при ОДА, Хмельницького національного університету.

09.02.2018 — 16:58
12 лютого відбудуться заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (13.00, к.203 Будинку рад).

12 лютого відбудуться заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав  (13.00, к.203 Будинку рад). Поділитись —

09.02.2018 — 16:48
За 2017 рік було перевірено 768 транспортних засобів, які надавали послуги з перевезення пасажирів на таксі

Про це було зазначено на нараді з питань легалізації служб на таксі, яка була проведена 8 лютого за ініціативи Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури обласної державної адміністрації та управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області.

09.02.2018 — 15:35
Керівництво області зустрілось із Президентом Українсько-Австрійської Асоціації Альфредом Праусом

На теренах Хмельниччини із залученням іноземного капіталу працює близько 200 суб’єктів господарювання.На території області працює 5 підприємств, які мають прямі інвестиції з Австрії.
Зокрема, аби популяризувати ведення бізнесу на міжнародному рівні на Хмельниччину завітав Президент Українсько-Австрійської Асоціації Альфред Праус.

09.02.2018 — 15:17
Увага! Попередження!

За даними  Українського  Гідрометцентру, на території області  9-11 лютого  очікуються різкі зміни погоди: сніг та мокрий сніг, мокрий сніг з дощем, на дорогах ожеледиця, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу, місцями хуртовини .

09.02.2018 — 15:15
В облдержадміністрації обговорили питання передачі земель державної власності в комунальну власність ОТГ

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 року №60, з 1.02.2018 року відбуватиметься процес передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

У зв’язку з цим, 08 лютого в адміністрації відбулася нарада з головами об’єднаних територіальних громад та головами районних державних адміністрацій на чолі з першим заступником голови обласної державної адміністрації Володимиром Кальніченком та за участю заступника голови адміністрації Валерія Олійника, начальника Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Василя Василенка.

09.02.2018 — 12:05
Учнівська молодь Ізяславщини закликає однолітків приєднатися до акції «Підтримай Національну олімпійську збірну України!» #UkrainePyeongChang2018

Щоб підтримати наших олімпійців, які беруть участь найголовніших спортивним змаганнях чотириріччя, рада учнівського самоврядування «Шкільна держава» Ізяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 організувалафлеш-моб«Підтримай Національну олімпійську збірну України!». Організатори закликають своїх однолітків стати учасникамифлеш-мобу. Для цього потрібно згуртувати своїх друзів, однокласників, однодумців і сфотографуватися з Державним Прапором України, МіжнароднимОлімпійським прапором та емблемою ХХІІІ зимових Олімпійським ігор на фоні архітектурної, історичної пам’ятки свого населеного пункту чи на фоні свого навчального закладу і далі розмістити його у мережі Інтернет із хештегом #UkrainePyeongChang2018та значенням кому передається естафета. 

09.02.2018 — 10:39
На спільній нараді обговорили забезпечення окремих категорій громадян засобами реабілітації

8 лютого в актовому залі Державного патологоанатомічного центру провели спільну нараду Департаментів охорони здоров’я, соціального захисту населення ОДА, Хмельницького обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів, управління Фонду соціального страхування України у Хмельницькій області, Хмельницького обласного центру зайнятості, Головного управління Пенсійного фонду у Хмельницькій області, інших установ та організацій.