Новини

30.03.2018 — 20:26
Стартував Всеукраїнський конкурс журналістських робіт на тему децентралізації 2018 року

Мінрегіон втретє проводить щорічний Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

30.03.2018 — 17:21
Відбулось відкриття обласної виставки-конкурсу писанкарства та вишивки на пасхальну тематику «Диво-писанка»

03 квітня в приміщенні Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва відбулось відкриття обласної виставки-конкурсу «Диво-писанка». У заході взяли участь 22 заклади професійної (професійно-технічної) освіти, де мали змогу репрезентувати роботи, виконані в різних – як традиційних, так і сучасних техніках писанкарства та вишивки. Виставку доповнюють чудові авторські тематичні пасхальні композиції, а також вишивані вироби на сакральну тематику.

30.03.2018 — 16:02
О. Гуменний:”Нам усім необхідно у межах своїх можливостей та компетенції сприяти поставленим на державному рівні завданнях у сфері захисту прав інтелектуальної власності

30 березня під керівництвом заступника голови адміністрації Олега Гуменного відбулося засідання Координаційної ради з питань сприяння впровадженню заходів щодо захисту прав інтелектуальної власності при обласній державній адміністрації.

30.03.2018 — 15:46
Увага! Розпочався прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені  Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.

До уваги творчої спільноти! Державний комітет телебачення і радіомовлення України  оголошує до 1 травня 2018 року прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені  Івана Франка у галузі інформаційної діяльності. Приймаються нові оригінальні публіцистичні твори у галузі інформаційної діяльності, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського […]

30.03.2018 — 15:24
МОЗ України: Відповіді на найпоширеніші запитання про закупівлі Нацпереліку

МОЗ України закликає не займатися маніпуляціями та поширенням неправдивої інформації щодо нового Національного переліку основних лікарських засобів.

30.03.2018 — 15:19
ІНФОРМАЦІЯ про надходження та використання коштів обласного бюджету станом на 30.03.2018 року

До загального фонду обласного бюджету (без урахування трансфертів з державного бюджету) надійшло 191,1 млн.грн., що становить 99,9% до показників, затверджених обласною радою на січень-березень  поточного року.   Крім того, обласним бюджетом отримано трансфертів з державного бюджету в сумі 2261,2 млн. грн. або 98,0 % до плану на звітний період, в тому числі: – трансфертів на […]

30.03.2018 — 15:11
Відбулося засідання обласної комісії з питань евакуації

29 березня під головуванням першого заступника голови адміністрації Володимира Кальніченка та за участю керівника апарату адміністрації, голови обласної комісії з питань евакуації Юрія Бирки відбулося засідання обласної комісії з питань евакуації.

30.03.2018 — 15:01
Глава Уряду: В квітні всі військові пенсіонери отримають доплати до пенсій за січень-березень

У квітні всі військові пенсіонери відповідно до рішення Уряду отримають доплати до пенсій за січень-березень, а з травня Уряд розпочинає системну виплату вже підвищених військових пенсій. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він провів нараду з Міністром соціальної політики Андрієм Ревою з метою оцінити поточну ситуацію в системі пенсійного забезпечення військовослужбовців.

30.03.2018 — 14:57
До уваги аграріїв! Термін подання документів для отримання дотації на корів продовжено до 1 травня

Рішенням Уряду подовжено термін подання документів до 1 травня для отримання 1500 гривень на корову в рік. Пролонгація термінів надасть можливість скористатися державною підтримкою максимальній кількості аграріїв.

30.03.2018 — 11:43
«Виховувати патріотів змолоду» – гасло діяльності військово-патріотичного клубу «Каскад» Ізяславскього НВК №2

Виховувати патріотів та захисників України потрібно ще зі шкільної лави – у цьому переконані у Ізяславському навчально-виховному комплексі «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім.О.Кушнірука.  На базі закладу освіти вже декілька років здійснює свою роботу відновлений військово-патріотичний клуб «Каскад».