Новини

14.03.2018 — 17:05
В обласному госпіталі ветеранів війни відкрито реабілітаційне відділення для учасників АТО та ветеранів війни

14 березня на базі Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни за участю заступника голови адміністрації Валерія Олійника, голови обласної ради Михайла Загородного, директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Якова Цуглевича, головного лікаря ХОГВв Оксани Бочкарьової та інших поважних гостей відбулося відкриття реабілітаційного відділення для учасників АТО та ветеранів війни.

14.03.2018 — 16:43
На базі Ізяславського району відбулось засідання обласної Школи вищої педагогічної майстерності

Компетентнісний підхід до реалізації виховних задач розглянули методисти методичних кабінетів з виховної роботи структурних ланок керівництва освітою районних державних адміністрації, міськвиконкомів, виконавчих апаратів об’єднаних територіальних громад Хмельницької області під час роботи Школи вищої педагогічної майстерності, що пройшла 14 березня на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім.О.Кушнірука.

14.03.2018 — 16:33
ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ! Хмельницька обласна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурси з перевезення пасажирів в звичайному режимі руху на автобусних маршрутах загального користування за номерами маршрутів та рейсів у прямому та зворотному напрямках (об’єкти конкурсу) та умови їх проведення

Поділитись —

14.03.2018 — 14:43
Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні

17 березня у Волинській, Рівненській, Львівській, Тернопільській, Закарпатській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Хмельницькій, Житомирській, Київській, Чернігівській, Сумській областях сильний сніг, хуртовини (приріст снігового покриву 15-20 см); в Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Полтавській, Харківській областях сильний дощ та мокрий сніг, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу (приріст снігового покриву 5-10 см); в Україні пориви вітру 15-22 м/с,  у північній половині на дорогах ожеледиця.

14.03.2018 — 14:37
16 березня о 13.00 в обласній філармонії відбудуться заходи з нагоди ІІ-ї річниці утворення молодіжного патріотичного правового руху «Хмельницьке об’єднання молодих та активних» («ХОМА»)

16 березня о 13.00 в обласній філармонії відбудуться заходи з нагоди ІІ-ї річниці утворення молодіжного патріотичного правового руху «Хмельницьке об’єднання молодих та активних» («ХОМА») Поділитись —

14.03.2018 — 14:08
Проведено перше засідання примирної комісії по вирішенню КТС(К) у Хмельницькій обласній психіатричній лікарні №2

З метою вирішення вимоги «зупинити реорганізацію Хмельницької обласної психіатричної лікарні № 2 село Городище Шепетівського району шляхом її приєднання до Хмельницької обласної психіатричної лікарні № 3 село Яблунівка Славутського району», 13 березня 2018 року у приміщенні Федерації профспілок Хмельницької області проведено перше засідання Комісії.

14.03.2018 — 13:35
Уряд виділив 400 мільйонів гривень українцям на енергоефективність

Кабінет Міністрів України спрямував 400 мільйонів гривень на урядову програму з енергоефективності, яку в народі називають «теплі кредити». Втричі, у порівнянні з минулим роком,  збільшено фінансову підтримку для ОСББ/ЖБК.

14.03.2018 — 12:24
У новій державній програмі рівних прав та можливостей особлива увага буде приділена сільським жінкам, – Іванна Климпуш-Цинцадзе в ООН

Гендерна нерівність особливо відчутна в українських селах. На жаль, саме у сільській місцевості жінки й досі зіштовхуються зі структурною нерівністю та численними формами дискримінації, які перешкоджають реалізації їхніх прав. Про це Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила у Нью-Йорку під час виступу на загальних дебатах 62-ї сесії Комісії ООН зі статусу жінок.

14.03.2018 — 10:14
Переймали досвід керівники гуртків соціально-реабілітаційного та гуманітарного напрямів

12 березня на базі Ярмолинецького районного  Будинку дитячої та юнацької творчості відбулося обласне методичне об’єднання керівників гуртків соціально-реабілітаційного та гуманітарного напрямів на тему: «Роль учнівського самоврядування у формуванні комунікативної  компетентності». Завітали керівники гуртків із різних куточків Хмельниччини та представники від Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

14.03.2018 — 09:45
Звернення Президента до українських добровольців – патріотів України

Сьогодні ми вшановуємо патріотів сучасної України, які за покликом серця, усвідомлюючи свій громадянський обов’язок і відповідальність за майбутнє держави, не чекаючи офіційного оголошення мобілізації, стали на захист незалежності України.