Новини

21.03.2018 — 21:13
П.Хобзей: Професійна освіта – важливий інструмент соціально-економічного розвитку регіону

Сьогодні у Хмельницькому розпочався загальнонаціональний семінар на тему “Основні питання розвитку професійної освіти”. Для обміну кращими практиками та досвідом реформування системи професійної освіти зібралися освітяни з усіх областей України. Семінар організовано за підтримки Міністерства освіти і науки України та програми “U-LEAD з Європою”. Це перший захід з цілої низки такого роду зустрічей, які будуть надалі проводитися в різних містах нашої країни.

21.03.2018 — 17:56
Глава держави підписав Закон щодо заборони допуску осіб зі зброєю до будівель, де працюють Верховна Рада, Президент, Уряд, інші органи держвлади

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб», який був прийнятий Верховною Радою України 20 березня 2018 року.

21.03.2018 — 17:53
Заклади культури співпрацюватимуть із німецькою громадою

Сьогодні в управлінні культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації під головуванням начальника управління Ірини Трунової  вкотре відбулась робоча нарада з питань співпраці з громадськими організаціями національних меншин за участі директорів обласних  музеїв, бібліотек та  керівника обласного центру німецької культури Бауера Володимира Давидовича.

21.03.2018 — 16:24
Уряд запускає масштабну програму розвитку українських доріг

Сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України була затверджена Державна цільова економічна програма розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018–2022 роки. Це перший в історії України довгостроковий план, який дозволить уже найближчими роками провести масштабне відновлення українських доріг і розвинути транспортну мережу України, інтегрувавши її до європейської транспортної системи. Активна робота з реконструкції доріг державного значення за новими стандартами розпочнеться вже у 2018 році.

21.03.2018 — 15:21
Сімейні лікарі краю взяли участь у тематичному семінарі у форматі телемосту

21 березня у конференц-залі Хмельницького міського перинатального центру відбувся науково-практичний семінар «Міждисциплінарний підхід до терапії внутрішніх хвороб». Присутні на заході мали можливість заслухати лекторів у форматі телемосту між Хмельницьким, Києвом та Тернополем.

21.03.2018 — 14:48
Увага! Лелеки гинуть і потребують від людей негайної допомоги й порятунку

Лелеки, які повертаються з вирію в Україну на свою рідну землю, знаменують початок тепла, весни і праці хлібороба в полі, народження нових дітей і продовження роду людського. Споконвіку багато цих птахів селилися поряд з людськими оселями, а усі господарі дбали завжди і дбають нині про недоторканість їх гнізд. Адже лелека на обійсті – добра ознака сім’ї!
Однак, цього року протягом кількох весняних днів стався природний катаклізм – різке похолодання зі снігом і морозом до -16 градусів, внаслідок чого замерзли річки й водоймища, а поля із замерзлим ґрунтом – вкриті снігом, що закрило виснаженим перельотом лелекам доступ до природних кормів, а це для них – неминуча голодна смерть!

21.03.2018 — 14:31
Збірна Хмельницької області здобула медалі на чемпіонаті України з хортингу

16-18 березня у м. Київ, в спортивному комплексі НПУ ім. Драгоманова, відбувся чемпіонат України з хортингу серед дорослих, юніорів, кадетів, юнаків та молодших юнаків.

Близько 600 учасників з усієї України взяли участь у змаганнях, які були відбірковими до чемпіонату світу який відбудеться у Латвії 20-23 квітня 2018 р.
Збірну області на чемпіонаті України представляли спортсмени зі спортивних клубів «Комбат» м. Хмельницький та “Пересвет” м.Шепетівка.

21.03.2018 — 14:28
Тижні патріотичного виховання серед учнівської молоді

З метою виховання в учнівської молоді почуття патріотизму, формування національної свідомості, самосвідомості, відданості служінню Батьківщині серед учнівської  молоді професійних (професійно-технічних) закладів освіти проведено тижні патріотичного виховання.

21.03.2018 — 10:03
Видатному діячу Яну де Вітте планують встановити меморіальну дошку

Національна спілка архітекторів у Хмельницькій області провела попередній розгляд пропозицій по встановленню меморіальної дошки щодо увічнення пам’яті видатного діяча Яна де Вітте, творчість якого пов’язана з Україною, а саме з містом Кам’янець-Подільський. Пропам’ятну дошку планується розмістити на фасаді міської ратуші у місті Кам’янець-Подільський з металевого сплаву (бронза чи чавун).

21.03.2018 — 09:00
Автодорогами області проїзд забезпечено

Станом на 08.00 21.03.2018 року проїзд на дорогах державного та місцевого значення забезпечено. Службою автодоріг задіяно 39 одиниць техніки (в черговому режимі – 34) та 69 працівників (в черговому режимі – 62 працівників).

На сьогодні в області функціонує 147 стаціонарних пунктів обігріву та 1 мобільний пункт обігріву. Протягом доби за допомогою звернулось 5 осіб, всього з початку їх роботи надана допомога – 338 особам .