Новини

03.03.2018 — 17:20
Обрано керівний орган хмельницького регіонального відділення Архітектурної Палати України

2 березня 2018 року в приміщенні обласної архітектури відбулось зібрання сертифікованих архітекторів Хмельницької області. Метою даного зібрання було створення Хмельницького регіонального відділення Архітектурної Палати України (АПУ) обрання голови та ради. На теренах області працюють 53 сертифікованих архітектори, 22 з яких є членами Спілки Архітекторів України. В результаті таємного голосування більшістю голосів обрано керівний орган  Хмельницького регіонального відділення Архітектурної Палати України (АПУ).

03.03.2018 — 17:07
В облдержадміністрації відбулося чергове засідання комісії ТЕБ і НС облдержадміністрації

Стан готовності до пропуску льодоходу, весняної повені та стан утримання і експлуатації за призначенням протипожежного водопостачання розглянуто 3 березня на засіданні комісії ТЕБ і НС під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Володимира Кальніченко.
Незважаючи на те, що рівень води в річках області знаходиться в межах їх природних русел, а товщина льоду становить від 3 до 12 см, завдання з підготовки до пропуску можливого льодоходу, повеней та паводків залишається на порядку денному.

03.03.2018 — 14:36
Визначено кандидатів на відзначення обласною премією імені Т.Г.Шевченка

03 березня 2018 року в управлінні культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації відбулось засідання комісії з визначення кандидатів на відзначення обласною премією імені Т.Г.Шевченка.

03.03.2018 — 14:33
7 звичок високоефективних підлітків. І не тільки…

Засідання клубу “Крок” відбулося в обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка.  Члени клубу разом з психологом Хмельницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Любов’ю Кирилюк відверто поговорили про особливості підліткового віку.

03.03.2018 — 14:28
МОЗ проаналізувало стан реалізації програми «Доступні ліки»

2 березня представники Міністерства охорони здоров’я спілкувалися з регіонами у режимі відеоселекторного зв’язку. На порядок денний винесли питання реалізації Урядової програми «Доступні ліки». Головував на засіданні заступник Міністра охорони здоров’я України Роман Ілик.

03.03.2018 — 10:34
Якщо Україна працюватиме над виконанням РНП та впровадженням стандартів НАТО, для неї буде вікно можливостей, – Міністр оборони Естонії

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час робочого візиту до Естонської Республіки зустрілася з Міністром оборони Естонії Юрі Луйком.

03.03.2018 — 10:08
У Департаменті охорони здоров’я підбили підсумки роботи галузі за 2017 рік

Про діяльність галузі охорони здоров’я області у 2017 році та завдання на 2018 рік доповідав директор Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Яків Цуглевич.

03.03.2018 — 09:49
5 березня о 12.00 на майдані Незалежності відбудеться вручення службового автотранспорту особовому складу груп реагування патрульної поліції відділів та відділень поліції Головного управління Національної поліції Хмельницької області

5 березня о 12.00 на майдані Незалежності відбудеться вручення службового автотранспорту особовому складу груп реагування патрульної поліції відділів та відділень поліції Головного управління Національної поліції Хмельницької області   Поділитись —

03.03.2018 — 09:09
Глава держави: Транзиту нічого не загрожує. Україна в черговий раз підтвердила свою надійність постачальника газу до Європи

«Ситуація стовідсотково буде знаходитись під контролем», – підкреслив Петро Порошенко.
Він наголосив, що Міністерство закордонних справ України ініціювало відповідно до Угоди про асоціацію з ЄС застосування механізму попередження загроз і іноземних партнерів було проінформовано про шантаж, до якого спробував вдатись «Газпром».