Новини

13.02.2018 — 17:04
Марина Порошенко ініціювала створення 26-ти Інклюзивно-ресурсних центрів у Хмельницькій області

Сьогодні, 13 лютого, дружина Президента України провела зустріч із представниками місцевого самоврядування та ініціювала старт створення 26-ти  Інклюзивно-ресурсних центрів у регіоні на рівні територіальних громад. Мережа ІРЦ  на Хмельниччині має запрацювати вже з 1 вересня 2018 року.
Для цього у рамках візиту відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між головою Хмельницької облдержадміністрації Олександром Корнійчуком та представниками місцевої влади, де планується створення таких центрів.

13.02.2018 — 16:53
15 лютого відбудуться меморіальні заходи, приурочені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав  (11.00, Пам’ятник подолянам, полеглим в Афганістані та інших локальних війнах на територіях інших держав)

15 лютого відбудуться меморіальні заходи, приурочені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав  (11.00, Пам’ятник подолянам, полеглим в Афганістані та інших локальних війнах на територіях інших держав). Поділитись —

13.02.2018 — 16:21
Буду робити все для того, щоб наші громадяни повернулись додому – Президент про звільнення українських заручників

Президент Петро Порошенко в інтерв’ю австрійському тижневику «Профіль» розповів про нещодавно ухвалений Верховною Радою Закон про реінтеграцію Донбасу, в якому на законодавчому рівні затверджується поняття російської агресії, та підкреслив важливість процесу звільнення українських заручників.

13.02.2018 — 10:48
За використання автівки з іноземною реєстрацією у якості таксі власника оштарфовано на 500 тис. грн.

12 лютого заступник голови облдержадміністрації Олег Гуменний провів чергову нараду за результатами роботи мобільних груп щодо контролю за дотриманням законодавства у сфері транспортних перевезень.

13.02.2018 — 10:33
«Рівний рівному»: регіони і громади України та ЄС обміняються досвідом та кращими практиками місцевого самоврядування

Досвід і можливості, які отримали українські регіони та об’єднані територіальні громади в ході децентралізації, дозволяють їм налагоджувати рівноправні відносини з міжнародними колегами.

Про це сказав перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеслав Негода, коментуючи підписання Меморандуму про взаєморозуміння і співробітництво в рамках ініціативи «Рівний рівному» Робочої групи Комітету регіонів ЄС – Україна з питань децентралізації за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Меморандум підписали: Мінрегіон, Харківська та Хмельницька обласні ради, Чемеровецька, Широківська, Веселівська об’єднані територіальні громади та Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

13.02.2018 — 10:28
У січні 2018 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 15,0 тис. безробітних громадян

Кількість осіб, працевлаштованих за сприянням обласної служби зайнятості становила  827 осіб, в тому числі 353 зареєстрованих безробітних. Крім того, 286 осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.