Новини

05.02.2018 — 17:24
Нацгвардійці на сторожі громадського порядку

Відповідно до «Програми забезпечення охорони прав і свобод людини, профілактики злочинності та підтримання публічної безпеки і порядку на території міста Хмельницького» військовослужбовці Національної гвардії України виконують службу з охорони громадського порядку та безпеки громадян на теренах Хмельниччини.

05.02.2018 — 15:37
Робота мобільної групи по виявленню “нелегальних” перевізників триває

5 лютого під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олега Гуменного відбулася чергова нарада з представниками контролюючих органів щодо результатів роботи мобільних груп у транспортній галузі.
В результаті проведених перевірок, за минулий тиждень складено 95 актів порушення Закону України “Про автомобільний транспорт”.

05.02.2018 — 15:30
Очільник області провів особистий прийом громадян

Сьогодні, 5 лютого, задля вирішення особистих, проблемних чи спірних питань мешканці Хмельниччини завітали на особистий прийом голови обласної державної адміністрації Олександра Корнійчука.
Загалом до очільника звернувся 21 громадянин, за допомогою у вирішенні найрізноманітніших питань.

05.02.2018 — 12:18
УГОДА ПРО АСОЦІАЦІЮ: ШЛЯХ ЗМІН- конкурс для журналістів на найкращий матеріал про євроінтеграцію

Проект Association4U оголошує під патронатом Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України другу хвилю конкурсу журналістських публікацій на найкраще роз’яснення положень і висвітлення результатів впровадження Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом в регіональних засобах масової інформації.

05.02.2018 — 10:48
Повідомляємо, що в рамках засідання Міжурядової українсько-індійської комісії, яка відбудеться 6 лютого 2018 р, до України прибуває Міністр закордонних справ Індії пан М.Дж.Акбар

Повідомляємо, що в рамках засідання Міжурядової українсько-індійської комісії, яка відбудеться 6 лютого 2018 р, до України прибуває Міністр Закордонних Справ Індії пан М.Дж, Акбар. В зв’язку з цим, за домовленістю обох сторін, 6 лютого о 15:00 в приміщенні ТПП України (кім.401) відбудеться робоча зустріч керівництва Палати та бізнес кіл України з паном Міністром, в ході […]

05.02.2018 — 10:05
Інформаційний вісник Уряду: 5 знакових законодавчих ініціатив, що закладають основи для пришвидшеного зростання економіки

31 січня на засіданні Кабміну було презентовано 35 проектів ключових економічних законів, які стануть продовженням «осені реформ». Ухвалення цих документів закладе основи для пришвидшеного зростання економіки. До вашої уваги – 5 знакових законодавчих ініціатив.