Новини

29.07.2020 — 19:05
Оксана Ситницька відвідала ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг»

28 липня заступниця голови облдержадміністрації Оксана Ситницька ознайомилася із матеріально-технічною базою ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг», що в обласному центрі. Посадовиця відвідала навчальні класи та виробничі майстерні, поспілкувалася з керівництвом закладу, обговорила питання, що хвилюють педагогічний колектив перед початком навчального року, а також організацію навчального процесу в закладі в умовах дотримання карантинних вимог.

29.07.2020 — 17:48
Триває робота над розробкою проєкту Програми розвитку туризму Хмельницької області на 2021-2025 роки

В рамках розробки проєкту Програми розвитку туризму Хмельницької області на 2021-2025 роки сьогодні в облдержадміністрації проведено засідання фокус-груп.

29.07.2020 — 17:32
Сьогодні в Україні відзначається четверта річниця створення Сил спеціальних операцій Збройних Сил України

З цієї нагоди голова адміністрації Дмитро Габінет відвідав одну з військових частин Хмельниччини, де разом з почесними гостями долучився до урочистостей з нагоди Дня Сил спеціальних операцій.

29.07.2020 — 17:12
Департамент соціального захисту населення інформує

Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації щотижнево проводиться моніторинг стану призначення і виплати на період карантину допомоги на дітей фізичним особам – підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку.

29.07.2020 — 16:33
Євроінтеграційні рішення Уряду

Уряд ухвалив низку євроінтеграційних ініціатив у сфері митного регулювання, інтеграції України в енергетичний ринок ЄС, у сфері юстиції, безпеки та інші.

29.07.2020 — 15:24
Чемпіонат Хмельницької області з легкої атлетики

Днями на бігових доріжках і в секторах спорткомплексу “Поділля” у Хмельницькому під час проведення чемпіонату області в особистому заліку відбувся  відбір легкоатлетів, котрі в серпні представлятимуть наш край на чемпіонатах України у Луцьку  в різних вікових групах.

29.07.2020 — 15:03
Голова ОДА та керівники силових структур області провели виїзний прийом громадян у м. Волочиську

Сьогодні голова облдержадміністрації Дмитро Габінет та керівники силових структур – начальник УСБУ  в Хмельницькій області Ігор Вуїв, заступник прокурора Хмельницької області Олександр Мартинюк та заступник начальника ГУНП в Хмельницькій області Андрій Чайковський – провели виїзний прийом громадян у м.Волочиську. 

29.07.2020 — 14:38
Філія ДонНУ імені Василя Стуса запрошує на навчання

Донецький національний університет імені Василя Стуса — це відкрита академічна спільнота, що є провідним центром освіти, науки та інновацій. Стусівський університет сьогодні — потужний науково-освітній комплекс найвищого ІV рівня акредитації, один із провідних закладів вищої освіти України. Свою місію ДонНУ імені Василя Стуса вбачає у формуванні особистості-професіонала: інтелектуальної, інформованої, інноваційної, самоідентифікованої, інтегрованої у суспільство. На […]

29.07.2020 — 14:20
Результати брифінгу за 29 липня. ВІДЕО

Сьогодні під час щоденного брифінгу заступник голови адміністрації Оксана Ситницька проінформувала про поточну ситуацію в області щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію.

29.07.2020 — 13:01
Хмельницький тенісист — чемпіон України! 

20 липня в м. Ірпінь Київської області проходив чемпіонат України з тенісу серед гравців віком до 12 років, де хмельничанин Нікіта Білозерцев здобув перше місце. Вихованець ДЮСШ №3 займається тенісом в тренера Наталії Трембіцької з п’яти років, у змаганнях дебютував у семирічному віці. Чемпіоном України юний спортсмен став вперше.