Новини

22.09.2020 — 19:30
Оперативна інформація про поширення COVID-19 в Хмельницькій області

Cтаном на 19.00 22 вересня в Хмельницькій області зареєстровано 5242 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них 263 – діти, 502 – медпрацівники, 138 – працівники освіти.

22.09.2020 — 17:30
На колегії ОДА обговорили розвиток мережі закладів охорони здоров’я області

Сьогодні голова облдержадміністрації Дмитро Габінет провів розширене засідання колегії, яке відбулося в режимі он-лайн. До участі були запрошені заступники голови облдержадміністрації, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів ЦОВВ, керівництво районів, голови міських (міст обласного значення) рад.
Першим питанням порядку денного засідання стало обговорення розвитку мережі закладів охорони здоров’я області. Доповідачем був директор Департаменту охорони здоров’я Олександр Худенко.

22.09.2020 — 16:57
Вітання голови адміністрації з нагоди 83-ї річниці утворення Хмельницької області

Дорогі жителі Хмельницької області!
Шановні земляки!
Бог дав нам щастя жити на благодатній щедрій землі Хмельниччини, багатій родючими чорноземами, синіми ріками та озерами, неповторною природною красою. Наш щирий, працьовитий народ з прадавніх часів беріг свою рідну землю, плекав культуру та традиції, збагачував матеріальну та духовну спадщину. Історія краю сягає далекої сивої давнини, славна вдячними людьми, що народились на наших землях, боронили їх, розбудовували, примножували славу Поділля та Волині, всієї України.

22.09.2020 — 16:10
Інформація про стан виконання Програми Президента України “Велике будівництво” у Хмельницькій області

Під час сьогоднішньої колегії обласної державної адміністрації директор Департаменту розвитку громад, будівництва та житлово-комунального гос­подарства ОДА Віра Бригадир проінформувала учасників колегії про стан виконання Програми Президента України “Велике будівництво” в області.

22.09.2020 — 16:01
Ще одну перемогу наші велосипедисти привезли з командного чемпіонату на шосе

17-20 вересня у Кропивницькому відбувся командний чемпіонат України в олімпійських видах програм та у парній гонці серед спортсменів двох вікових груп – 2004-2005, 2006-2007 років народження. Загалом у змаганнях взяли участь 215 молодих спортсменів. Четверо юнаків представляли Хмельницьку область.

22.09.2020 — 16:01
Міністр Олексій Чернишов закликав Агенції регіонального розвитку долучатись до проєктів, що фінансуватимуться за кошти ЄС

Завданням державної регіональної політики є створення умов для динамічного, збалансованого розвитку України та її регіонів, забезпечення їх соціальної та економічної згуртованості, підвищення рівня життя населення, дотримання гарантованих державою соціальних стандартів для кожного громадянина незалежно від місця проживання.

22.09.2020 — 15:58
Профорієнтація від служби зайнятості: додаток на Google Play «Центр професійної орієнтації»

Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутнього. Саме майбутнього, тому що від правильності обраної дороги залежить багато в чому те, як складеться життя потім. Професія визначить у майбутньому соціальний статус, і затребуваність у житті, і навіть рівень матеріального добробуту. 
З метою наближення послуг служби зайнятості до молоді, фахівцями служби зайнятості з Донеччини створено безкоштовний додаток «Центр професійної орієнтації» на Google Play, який допоможе Вам спланувати свій професійних шлях!

22.09.2020 — 13:08
Департамент природних ресурсів та екології Хмельницької обласної державної адміністрації проводить відбір виконавця земельних торгів на земельні ділянки (згідно з додатком), що включені в перелік ділянок водного фонду  державної власності, право оренди яких може бути реалізовано на земельних торгах у формі аукціону.

Департамент природних ресурсів та екології Хмельницької обласної державної адміністрації проводить відбір виконавця земельних торгів на земельні ділянки (згідно з додатком), що включені в перелік ділянок водного фонду  державної власності, право оренди яких може бути реалізовано на земельних торгах у формі аукціону. Для розгляду питання щодо укладення договору на проведення земельних торгів відповідно до ч. 5 ст. […]

22.09.2020 — 13:05
Виступ Президента України Володимира Зеленського на комеморативному урочистому засіданні Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй з нагоди відзначення 75-ї річниці ООН

Виступ Президента України Володимира Зеленського на комеморативному урочистому засіданні Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй з нагоди відзначення 75-ї річниці ООН.

22.09.2020 — 11:00
Дмитро Габінет вручив  державні відзнаки та Почесні Грамоти Кабінету Міністрів

Сьогодні перед початком розширеного засідання колегії ОДА голова облдержадміністрації Дмитро Габінет вручив  державні відзнаки та Почесні Грамоти Кабінету Міністрів України.