Новини

17.10.2022 — 16:43
Сергій Гамалій вручив державні нагороди військовим Хмельниччини

Українці – незламна нація, яку не злякають ні тривоги, ні варварські дії окупантів. Щодня наші воїни виборюють право жити у мирній, незалежній державі, не жалкуючи власного здоров’я, а іноді і життя. Це справжні Герої сьогодення, подвигами яких захоплюється увесь світ.

17.10.2022 — 15:43
Хмельниччина вкотре підтримує своїх земляків на фронті

До Дня захисників та захисниць України делегація із Хмельниччини на чолі із заступником начальника ОВА Володимиром Біликом вирушила на позиції батальйонів ЗСУ, де служать наші земляки, аби привітати їх зі святом.

17.10.2022 — 10:46
5 гарантій у сфері зайнятості для осіб, звільнених з військової служби

Державна служба зайнятості створює всі умови для якнайшвидшої адаптації та працевлаштування колишніх військовослужбовців.Особливий соціальний захист даної категорії громадян виражається у таких гарантіях: повернення на робоче місця, яке зберігалося на час служби; сприяння у працевлаштуванні; надання першого робочого місця молоді після військової служби; переважне право на збереження робочого місця в разі скорочення; особливі умови обслуговування у службі зайнятості.

17.10.2022 — 10:46
Гостинне Прикарпаття для легкоатлетів Хмельниччини

15 жовтня на сертифікованій трасі в Івано-Франківську відбувся чемпіонат України зі спортивної ходьби та ХХVI Кубок «Вечірній Івано-Франківськ» за участю легкоатлетів з 12 областей. Усі 5 представників Хмельниччини боролися за нагороди і троє з них стали медалістами.

17.10.2022 — 10:39
Зросла щомісячна компенсація за здійснення догляду за потерпілими

Особи зі стійкою втратою працездатності, інвалідністю, що настала внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, упродовж всього життя або до відновлення здоров’я отримують за кошти Фонду соціального страхування України медико-соціальні послуги.