Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

12.07.2018 — 16:27
В. Кальніченко: Питання дотримання правил пожежної безпеки в частині спалювання соломи і стерні має перебувати на постійному контролі

На цьому наголосив перший заступник голови адміністрації Володимир Кальніченко під час селекторної наради з питань проведення жнив та підготовки до посіву озимих культур.

У районні студії були запрошені заступники голів райдержадміністрації з питань АПК, начальники і спеціалісти управлінь (відділів) агропромислового розвитку райдержадміністрацій, керівники та спеціалісти сільськогосподарський підприємств всіх форм власності, керівники галузевих служб АПК.

12.07.2018 — 15:51
Вадим Лозовий здійснив робочу поїздку до Старосинявського району

12 липня голова Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Лозовий здійснив робочу поїздку до Старосинявського району. В рамках поїздки очільник області зустрівся з керівництвом району та провів особистий виїзний прийом громадян.

12.07.2018 — 13:58
Жнивна кампанія у розпалі

Станом на 11 липня 2018 року із 337,7 тисяч га ранніх зернових та зернобобових зібрано 25,7 тисяч га, що складає 8 %. Середня урожайність – 51 цнт/га.  До збирання приступили всі райони. Від 1% до 5% зібрано всіх площ в Шепетівському, Волочиському, Полонському, Славутському, Теофіпольському та Летичівському районах.

В той же час в Камянець-Подільському, Чемеровецькому, Новоушицькому, Деражнянському та Старосинявському районах зібрано по 12-15% площ, а в Віньковецькому районі – 22% плану ранніх зернових.

12.07.2018 — 12:21
Управління Держпраці: відновлено права працівника, який проходить військову службу за контрактом

До Управління Держпраці у Хмельницькій області звернувся громадянин, якого звільнили із займаної посади у зв’язку з підписанням контракту про проходження військової служби у Збройних Силах України.

12.07.2018 — 12:08
МОЗ України: Копії документів для підписання декларації з лікарем більше не потрібні

МОЗ України внесло зміни до Порядку вибору лікаря, що надає первинну медичну допомогу. Розповідаємо, що змінилося.

12.07.2018 — 10:47
Дотримуйтесь правил поведінки на залізничному транспорті!

Як повідомляє ВП Хмельницька дистанція колії регіональної філії “Південно-західна залізниця” ПАТ “Укрзалізниця”, з початку року станом на 01.06.2018 на станціях, перегонах, територіях підрозділів ПАТ «Укрзалізниця» внаслідок наїзду залізничного рухомого складу, падіння з нього або інших видів впливу отримали травми різного ступеня важкості 244 сторонні особи проти 200 у минулому році, у тому числі 138 зі смертельним наслідком

12.07.2018 — 09:51
Вадим Лозовий з робочим візитом відвідав Старокостянтинівщину

11 липня голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий  в рамках робочої поїздки відвідав низку об’єктів на Старокостянтинівщині, серед них і Старокостянтинівський військовий аеродром.

12.07.2018 — 09:42
Це є неприйнятним – Президент відреагував на звернення громадян щодо інформації про скорочення відділень «Укрпошти» в селах та припинення поштових послуг із виплати пенсій

Президент Петро Порошенко відреагував на звернення громадян щодо інформації про скорочення відділень «Укрпошти» в сільській місцевості, а також припинення надання послуги із виплати пенсій через відділення «Укрпошти» у разі, якщо регульовані державою тарифи на це не будуть підвищені. Глава держави наголосив на неприйнятності таких рішень під час наради із Міністром соціальної політики Андрієм Ревою, Міністром інфраструктури Володимиром Омеляном, в.о. гендиректра ПАТ «Укрпошта» Ігорем Смілянським та Головою правління Пенсійного фонду Олексієм Зарудним.