Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

30.11.2018 — 20:53
Президент на Хмельниччині зустрівся з рідними одного із захоплених в російський полон українських моряків

Президент Петро Порошенко на Хмельниччині зустрівся з рідними одного із захоплених в російський полон українських моряків Сергія Цибізова. Петро Порошенко висловив слова підтримки рідним Сергія. Він наголосив, що Сергій та інші українські військові справжні герої. Президент особливо підкреслив, що вони діяли під час нападу російських військових у повній відповідності до вимог міжнародного законодавства.

30.11.2018 — 17:54
Президент привітав ветерана АТО Дармороса та його родину з новосіллям

Президент Петро Порошенко відвідав ветерана АТО Олександра Дармороса та його родину під час робочої поїздки на Хмельниччину. Глава держави привітав героя та його родину з новосіллям.
Петро Порошенко нагадав, що на попередній зустрічі з Олександром та  дружиною прийняв запрошення завітати в гості до їх нового будинку.

30.11.2018 — 16:30
Президент закликав усіх українців молитися за полонених українських моряків

Президент Петро Порошенко під  час робочої поїздки  на Хмельниччину  відвідав храм «Всіх Святих землі Української» Української Православної Церкви Київського Патріархату, де взяв участь у молитві з військовими капеланами та жителями Хмельницька.
Глава держави закликав усіх українців молитися за захоплених росіянами в полон українських моряків та усіх полонених і ув’язнених в російських в’язницях.

30.11.2018 — 13:09
Урядом затверджено Перспективний план формування територій громад Хмельницької області

Проектом перспективного плану формування територій громад області, який був  доопрацьований облдержадміністрацією у поточному році, передбачено утворення на території області 62-х об’єднаних територіальних громад. 14 червня 2018 року рішенням обласної ради схвалено зміни до проекту перспективного плану формування територій громад в межах усієї території області.

30.11.2018 — 12:55
Відбулася VІ обласна учнівська науково-практична конференція «Перспективи розвитку сучасної науки: погляд юних науковців Хмельниччини»

У листопаді 2018 року відбулася VІ обласна учнівська науково-практична конференція «Перспективи розвитку сучасної науки: погляд юних науковців Хмельниччини» у які взяли участь 150 юних дослідників області та їхні педагоги-наставники, 10 науковців провідних вишів-партнерів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України.

30.11.2018 — 12:41
Євросоюз профінансував пілотний проект “Енергоатому” на суму 1,5 млн євро на Хмельницькій АЕС

Європейський Союз профінансував пілотний проект НАЕК “Енергоатом” з розробки методик постійного моніторингу цілісності критичних конструкцій на Хмельницькій атомній електростанції. Сума фінансування складає 1,5 млн євро.

30.11.2018 — 11:23
Вітаємо наших спортсменів з успішним виступом на кубку України з бойового самбо!

24-25 листопада у м. Києві в Легкоатлетичному манежі на Березняках пройшов Кубок України з бойового самбо серед юнаків (2002-2011 р.н.).
У змаганнях взяли участь 365 спортсменів з 19 областей України.

30.11.2018 — 10:31
Одна з найвизначніших пам’яток Хмельниччини відтепер викарбувана на монеті

Національний банк України випустив пам’ятну монету, присвячену одній з найстаріших фортифікаційних споруд, зведеній у мальовничому куточку Хмельниччини, на мисі, утвореному річками Південний Буг і Бужок – Меджибізькому замку-фортеці.

30.11.2018 — 10:04
Фахівці від Британської Ради навчали бібліотекарів активної взаємодії з громадськістю

27-28 листопада на базі   Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва  відбувся тренінг для бібліотекарів “Активні громадяни”. Це уже четвертий тренінг в рамках Британської Ради. Учасники – фахівці  трьох обласних бібліотек та міської ЦБС пройшли всі модулі, з яких складався тренінг. 

30.11.2018 — 10:00
Звернення Президента щодо рішення Синоду Вселенського Патріархату про схвалення Томосу українській церкві

Сьогодні на Святому Священному Синоді Вселенського Патріархату ухвалені історичні рішення про створення Автокефальної Української Православної Церкви. Схвалено текст Томосу про надання незалежності українській церкві, а також прийнято рішення про скликання об‘єднавчого православного Собору. Дату його проведення незабаром оголосить Патріарх Варфоломій. Учасники Собору оберуть предстоятеля незалежної Автокефальної Православної Церкви України. Йому і буде вручено Томос про автокефалію.