Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

08.11.2018 — 18:46
Відбувся обласний семінар відповідальних за музейну справу

Хмельницьким державним центром естетичного виховання учнівської молоді 8 листопада організовано та проведено обласний семінар відповідальних за музейну справу, керівників гуртків патріотичного, краєзнавчого, історичного напрямів закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Пошуково-дослідницька та краєзнавча робота у гуртковій та музейній справі у ЗПО».

08.11.2018 — 15:31
Як у Хмельницькому обласному центрі туризму і краєзнавства учнівської молоді допомагають військовим

Цієї осені розпочалася співпраця Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді та однієї з військових частин, що базується у Хмельницькому, в напрямку спеціальної підготовки військовослужбовців.

08.11.2018 — 12:30
Програма «Наука заради миру та безпеки» доводить свою ефективність у діалозі Україна-НАТО, – заступник Генерального секретаря НАТО Антоніо Міссіролі

Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася із заступником Генерального секретаря НАТО з нових викликів безпеці Антоніо Міссіролі.

08.11.2018 — 12:23
8 листопада – Всесвітній день містобудування (урбанізму)

Урбанізація – зростання значення міст в розвитку суспільства, яке супроводжується ростом і розвитком міських поселень, зростанням питомої ваги міського населення, поширенням міського способу життя в певному регіоні, країні, світі.

08.11.2018 — 12:01
Головне управління статистики інформує

Сільське господарство

У січні–вересні 2018р. індекс сільськогосподарської продукції порівняно з січнем–вереснем 2017р. становив 104,9%, у т.ч. у сільськогосподарських підприємствах – 107,9%, у господарствах населення – 102,0%.

08.11.2018 — 10:49
Держкомтелерадіо продовжуватиме роботу з підтримки реформованих ЗМІ, – Олег Наливайко

У Києві 2 листопада відбувся семінар для редакторів регіональних газет «Актуальні питання фінансової, юридичної, господарської діяльності місцевих друкованих ЗМІ, які змінили або збираються змінити форми власності», організатором якого став Офіс Координатора проектів ОБСЄ в Україні за підтримки Держкомтелерадіо та Укртелерадіопресінституту. 
Участь у заході взяли близько ста представників 70 видань із 18 областей України. Відкрив семінар Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

08.11.2018 — 09:41
Кожна дитина має право виховуватися в родині  

Пріоритетом держави для виховання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування є розвиток сімейних форм виховання. У пошуку кандидатів на прийомні сім’ї (ПС) та дитячі будинки сімейного типу (ДБСТ), підвищення рівня виховного потенціалу діючих ПС та ДБСТ обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, активно співпрацює із службою у справах дітей.

08.11.2018 — 09:28
Найближчим часом створимо новий сервіс — «електронний кабінет забудовника», — Зубко

Система держархбудконтролю і нагляду має працювати як якісний прозорий сервіс для будівельного бізнесу. Про це під час круглого столу з представниками будівельної галузі та профільними асоціаціями наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

08.11.2018 — 09:17
Кам’янчанка здобула на чемпіонаті світу з пауерліфтингу бронзову нагороду

5 листопада у перший день чемпіонату світу з пауерліфтингу, який проходить у шведському місті Хальмстад, приніс Україні бронзову нагороду серед жінок вагової категорії до 52 кг.
Шлопко Тетяна з міста Кам’янець-Подільський, яка ще місяць тому була тріумфаторкою юніорського чемпіонату світу у Південно-Африканській Республіці, посіла третю сходинку «дорослого» чемпіонату.