Новини

20.08.2019 — 16:48
«Бачити серцем»: у Хмельницькому проведуть мистецькі заходи для людей з інвалідністю по зору

За підтримки Українського культурного фонду, в рамках програми «Інклюзивне мистецтво», Житомирська обласна громадська організація «Житомирська обласна спілка культури та мистецтва інвалідів» реалізовуватиме проект: «Бачити серцем» – мистецькі заходи для людей з інвалідністю по зору» в м. Житомирі, м. Луцьку, м. Хмельницькому та м. Полтаві.

20.08.2019 — 12:56
Монетизовану субсидію можна отримати у будь-якому з 34 уповноважених банків

Уряд розширив перелік банків, через які українці можуть отримувати монетизовану субсидію. Це може бути один з 34 уповноважених  банків на здійснення соціальних виплат.

20.08.2019 — 12:50
24-25 серпня на Хмельниччині влаштовують легкоатлетичний турнір 

У Хмельницькому за ініціативи регіонального відділення Національного олімпійського комітету України втретє проводиться Відкритий обласний турнір з легкої атлетики серед ветеранів. Також започатковується турнір з легкоатлетичних стрибків для всіх вікових груп на честь першого майстра спорту зі стрибків у висоту серед жінок в Україні Олени Шабленко (Кудрявцевої).
Змагання відбудуться 24-25 серпня 2019 року за адресою: м.Хмельницький, вул.Проскурівська, 81, спорткомплекс «Поділля».

20.08.2019 — 09:25
Україна та Ізраїль домовилися остаточно вирішити проблему масових відмов українцям у перетині ізраїльського кордону – Володимир Зеленський

Україна та Ізраїль, між якими запроваджено безвізовий режим, домовилися остаточно вирішити проблему масових відмов українським громадянам у перетині ізраїльського кордону. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський за підсумками переговорів з Прем’єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньягу.