Новини

31.07.2019 — 17:49
На Славутчині відкрили першу сімейну молочну ферму

Сьогодні, за підтримки проекту, що реалізується Кластером «Натуральне молоко» та ТОВ «УкрМілкІнвест», у селі Довжки Славутського району відкрили  сімейну  молочну ферму  “Молочні ріки”. 
На урочисте відкриття завітали т.в.о. голови обласної державної адміністрації Володимир Кальніченко, представники ТОВ «УкрМілкІнвест», керівництво району та Ганнопільської ОТГ.

31.07.2019 — 14:38
Рекорд України – 17 медалей, з яких 11 золотих

Такий результат виступу наших спортсменів на національному чемпіонаті серед юнаків та дівчат (вік учасників 18 років та молодші) з кульової стрільби, який проходив з 24 по 30 липня у м. Львів.

31.07.2019 — 14:25
На Ізяславщині тривають консультації стосовно добровільного об’єднання територіальних громад

З метою активізації роботи із створення об’єднаної територіальної громади 29 липня відбулися громадські обговорення на території Ліщанської та Теліжинецької сільських рад щодо утворення сільської територіальної об’єднаної громади.
До обговорення долучилися заступники голови облдержадміністрації Світлана Павлишина та Сергій Ткачук, директор Хмельницького Центру розвитку місцевого самоврядування Сергій Яцковський, радник з питань децентралізації Вікторія Любенчук, спеціаліст управління регіонального розвитку та будівництва обласної державної адміністрації Вадим Трач, керівництво району.

31.07.2019 — 11:38
«Вікі любить пам’ятки» – допоможи ілюструвати Вікіпедію та виграй призи!

З 1 по 30 вересня 2019 року триватиме щорічний міжнародний конкурс фотографій об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки», який визнаний Книгою рекордів Гіннеса найбільшим фотоконкурсом у світі. Мета проекту — зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цього року конкурс проходить у 30 країнах.

31.07.2019 — 10:53
Аграрії Хмельниччини намолотили перший мільйон тонн зерна

Хлібороби Хмельниччини намолотили перший мільйон ранніх зернових і зернобобових культур.
Найкращих результатів досягли підприємства Шепетівського, Віньковецького, Чемеровецького районів, де з кожного гектара збирають по 62-59 центнерів збіжжя.
Т.в.о. голови обласної державної адміністрації Володимир Кальніченко вітає хліборобів області з цим досягненням та вагомим вкладом у розвиток аграрного сектору економіки Хмельниччини.

30.07.2019 — 17:11
9 громад Хмельниччини отримали шанс на допомогу у створенні належних ЦНАП за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»

У квітні 2019 року команда напряму з покращення якості адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою» оголосила четвертий раунд відбору громад для надання допомоги у модернізації та створенні ЦНАП. Комісія відібрала 150 для подальшого аналізу спроможності громад та розробки Технічних Завдань для створення чи модернізації ЦНАП. Серед них і 9 представників з Хмельниччини: Антонінська, Городоцька, Жванецька, Красилівська, Крупецька, Смотрицька та Староушицька ОТГ, а також міста Кам’янець-Подільський і  Старокостянтинів.

30.07.2019 — 16:18
В обласній прокуратурі відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів Хмельниччини   

Сьогодні в обласній прокуратурі відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів регіону, на якій обговорено стан попередження та протидії злочинності.
До участі у нараді долучилися т.в.о. голови обласної державної адміністрації Володимир Кальніченко, представники місцевого самоврядування, відповідних підрозділів правоохоронних органів, а також працівники апарату прокуратури області та місцевих прокуратур.

30.07.2019 — 15:13
В один клік без черг та хабарів: Глава держави підписав указ щодо розвитку електронних послуг

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про деякі заходи щодо поліпшення доступу фізичних та юридичних осіб до електронних послуг», що спрямований на упорядкування та забезпечення прозорості роботи державних реєстрів, розвиток сучасних засобів електронної ідентифікації та запровадження пріоритетних для громадян і бізнесу електронних державних послуг.

30.07.2019 — 15:11
На Хмельниччині провели акцію до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, що відзначається  30 липня, Хмельниччина долучилася до масштабної всеукраїнської інформаційної кампанії “ПротиДій!”. У проведенні її в області взяли участь представники структурних підрозділів облдержадміністрації, органів Національної поліції,  громадських організацій.

30.07.2019 — 11:42
Подільські експортери для преференційної реалізації товарів на європейському ринку отримали 1,7 тисячі сертифікатів EUR.1

За перше півріччя 2019 року Хмельницькою митницею ДФС оформлено понад 1,7 тисячі сертифікатів EUR.1 підприємствам-експортерам для реалізації власної продукції у країнах Європейського Союзу.