Новини

09.07.2019 — 19:01
Презентовано результати соціологічних досліджень щодо ставлення громадськості до вступу України до ЄС і НАТО

На 46 % порівняно з 2012 роком збільшилась в Україні підтримка НАТО. Сьогодні за вступ України до НАТО проголосувало б 62 % українців, 21% – проти. Також за цей час кількість українців, які підтримують вступ до ЄС, зросла на 27%. На підтримку вступу України до Європейського Союзу виступають 69% українців, тоді як 13% – проти.

09.07.2019 — 17:36
Запрацювала нова електронна послуга з реєстрації ТОВ, що діє на підставі модельного статуту

Гарна новина для представників середнього бізнесу – в Україні запрацювала нова електронна послуга з реєстрації ТОВ, що діє на підставі модельного статуту. Новація доступна на порталі «Онлайн-будинку юстиції»  та вебпорталі Кабінету Міністрів України в розділі «Електронні послуги».

09.07.2019 — 17:01
Мінагрополітики: За півроку аграріям компенсовано 174,6 млн грн за придбану техніку і обладнання

Серед найбільших отримувачів компенсації від держави є сільгоспвиробники Хмельниччини. Програмою часткової компенсації вартості за купівлю техніки та обладнання вітчизняного виробництва скористалися 61 підприємство з Хмельницької області за 94 одиниці техніки, загалом на суму 10,7 млн.грн.

09.07.2019 — 16:42
Цьогоріч на впровадження Нової української школи в області вже профінансовано видатків на 20 млн.грн.

Сьогодні т.в.о. голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко та заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина взяли участь у засіданні Координаційної ради з питань реформи освіти, що відбулося у форматі відеоселекторної наради. Провів його Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. 

09.07.2019 — 16:16
За ініціативи МТОТ створено посібник «АБВ… Збройний конфлікт в термінах» для ЗМІ, політиків та представників влади

8 липня 2019 року в Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України відбулася презентація посібника «АБВ… Збройний конфлікт в термінах (путівник для України)», розробленого та створеного групою авторів за ініціативи Міністерства.

09.07.2019 — 16:06
Легалізувати збудовані без дозволу приватні та дачні будинки можна за три кроки, – Лев Парцхаладзе

Узаконення за спрощеною процедурою збудованих без дозволу приватних і дачних будинків відбувається у три кроки. Про це зазначив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

09.07.2019 — 15:20
Проведено обстеження історико-культурної єврейської спадщини Новоушиччини спільно з Хмельницьким благодійним фондом Хесед-Бешт

5 липня співробітниками Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва спільно із працівниками Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт» проведено пам’яткоохоронну експедицію в Новоушицький район.

09.07.2019 — 14:28
Проведено громадський Форум

9 липня громадська організація «Подільська правова ліга» у партнерстві з Хмельницькою облдержадміністрацією організувала та провела Форум «Моделі безоплатної правової допомоги: успішний досвід та напрямки співпраці».

09.07.2019 — 10:10
За результатами саміту Україна – ЄС підписано угоди щодо фінансової підтримки громадянського суспільства, децентралізації, антикорупційних заходів і реформ

8 липня у Києві відбувся саміт Україна – Європейський Союз, за результатами якого було підписано низку угод. Зокрема, підписано угоду про фінансування заходу «U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку – друга фаза». Документ передбачає залучення допомоги ЄС загальним обсягом 40 млн євро на фінансування заходів з реалізації реформи децентралізації та підтримки об’єднаних громад.