Новини

19.08.2019 — 18:25
З 26 до 29 серпня 2019 року відбудеться форум української молоді діаспори «Хмельниччина 2019»

Форум організовано за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницької міської ради. Співорганізаторами форуму є Світовий конгрес українських молодіжних організацій (СКУМО), Міжнародне об’єднання жінок-українок «МОЖУ», журнал «БІЗНЕСWOMAN», ТОВ “ТінІмпекс”. На форум завітають представники із 20 країн світу та областей України. Представники світового конгресу українських молодіжних організацій візьмуть активну участь у заходах […]

19.08.2019 — 16:23
Марина Бех-Романчук зберігає лідерство у “Діамантовій лізі”

18 серпня Бірмінгем (Великобританія) приймав міжнародні легкоатлетичні змагання MULLER BIRMINGHAM GRAND PRIX, які входять до серії етапів “Діамантової ліги”. Участь у змаганнях брали лише переможці та призери Олімпійських ігор, чемпіонатів світу і континентів. У секторі для стрибків у довжину змагалася хмельничанка Марина Бех-Романчук.

19.08.2019 — 16:13
Затримання нацгвардійцями громадян з забороненими речовинами на вулицях вечірнього Хмельницького

Амфетамін та канабіс – заборонені речовини, з якими затримували громадян на вечірніх вулицях міста, в тому числі – на території навчальних закладів, мало не щодня під час патрулювань у період з 14 по 19 серпня нацгвардійці військової частини 3053.

19.08.2019 — 15:43
Особистий прийом громадян є важливим заходом реалізації конституційного права громадян на звернення

З метою поліпшення умов реалізації конституційного права громадян на особисте звернення, підвищення відповідальності керівників органів виконавчої влади, інших державних органів та органів місцевого самоврядування та розв’язання проблем, які спричиняють звернення громадян, т.в.о голови обласної державної адміністрації Володимир Кальніченко провів особистий прийом громадян.

19.08.2019 — 14:24
Україна на чверть збільшила обіг агропродукції з ЄС

Обіг торгівлі сільськогосподарськими товарами між Україною та Європейським Союзом у першому півріччі поточного року збільшився на 23% порівняно з аналогічним періодом минулого року і становив 4,8 млрд дол. Про це повідомляє прес-служба Національного наукового центру “Інститут аграрної економіки” з посиланням на заступника директора інституту Миколу Пугачова.

19.08.2019 — 12:17
Делегація освітян Хмельниччини бере участь у Всеукраїнській серпневій конференції

Сьогодні у столиці розпочинає роботу Всеукраїнська серпнева конференція «Нова українська школа – старт реформи, участь громад». Освітяни з усіх куточків України обговорюватимуть питання реалізації реформи освіти. Серед них і представники Хмельницької області: заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина, директор Департаменту освіти і науки ОДА Олег Фасоля та інші фахівці освітянської галузі. 

19.08.2019 — 09:10
Всеукраїнський Півмарафон «Незалежні люди» вдруге пройде в місті- супутнику Хмельницької АЕС

До міста атомників другий рік поспіль з’їдуться спортсмени-марафонці, які долатимуть дистанцію 10 та 21 кілометр. Традиційно Півмарафон «Незалежні люди» відбуватиметься на День Незалежності держави, демонструючи силу і витривалість українців.