Новини

07.08.2019 — 22:05
Хмельниччина серед лідерів в Україні за показником охоплення дітей дошкільною освітою

Протягом останніх 5-ти років дошкільна освіта Хмельниччини лідирує на всеукраїнському рівні за показником охоплення дітей закладами дошкільної освіти, який у 2018 році вищий за середній по Україні на 19%. Про це повідомляють у Департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

07.08.2019 — 16:39
Олександр Дехтярук зустрівся з громадою с. Скаржинці

Сьогодні, в рамках робочого візиту, т.в.о. заступника голови адміністрації Олександр Дехтярук зустрівся з жителями багатоповерхових будинків с. Скаржинці Ярмолинецького району.

07.08.2019 — 16:19
Загальний перспективний план об’єднання громад вже сформований на 85%, – Зубко

Реформа децентралізації, здійснювана українським урядом, сьогодні багатьма експертами оцінюється як найважливіша і найуспішніша серед усіх реформ, започаткованих після Євромайдану. Її ключова мета – кожна людина повинна жити в самодостатній і спроможній громаді. І ми це зробили – передали повноваження, ресурси, відповідальність. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України, Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

07.08.2019 — 14:46
В Україні починається трансформація будинків дитини у центри реабілітації та паліативної допомоги

Кабінет Міністрів України затвердив Положення про центри реабілітації та паліативної допомоги дітям. Це означає, що в кожній області  в Україні запрацюють центри реабілітації та паліативної допомоги, яких нині критично не вистачає. Реабілітаційна та паліативна допомога включається до програми медичних гарантій (Закон України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» від 19 жовтня 2017 року).

07.08.2019 — 13:59
Парцхаладзе: В Україні треба ввести мораторій на нову забудову, якщо міста не оновлять чинні генплани до кінця 2020 року

На сьогодні жодне з міст-мільйонників в Україні не внесло зміни до генеральних планів населених пунктів згідно з новими ДБН «Планування і забудова територій». І якщо до кінця 2020 року чинні геплани не будуть оновлені відповідно до цих норм, в Україні потрібно ввести мораторій на нову забудову.

07.08.2019 — 12:50
1-3 жовтня 2019 року в м.Медельїн, Колумбія, відбудеться Міжнародна конференція, присвячена тематиці «Міста, що навчаються»

Інформуємо, що 1-3 жовтня 2019 року в м.Медельїн, Колумбія, відбудеться Міжнародна конференція, присвячена тематиці «Міста, що навчаються». Захід організовується Інститутом ЮНЕСКО з питань навчання впродовж життя (UIL) та містом Медельїн. Тема Конференції «Інклюзія – принцип навчання протягом життя та сталого розвитку міст». Захід орієнтований на надання учасникам сприяння у питаннях визначення державної політики та підходів […]

07.08.2019 — 11:37
Багатожанровий фестиваль «Fest-party у селянській хаті!» – сучасний, особливий та дивовижний проект!

Вперше у смт Покровське, Покровського району Дніпропетровської області, 14 вересня 2019 року, отримаєте феєрверк прекрасної музики, незабутні враження, відвідаєте світлини з виробами майстрів декоративно-ужиткового мистецтва та порините у святкову гостинну атмосферу. Місія фестивалю: популяризація унікальності місцевих культур, які утворилися внаслідок поєднання української культури з культурами різних національностей; збереження культурної нематеріальної спадщини; активізація внутрішнього туризму і […]