Новини

07.09.2019 — 16:09
Курсанти Національної академії ДПСУ ім.Б.Хмельницького присягнули на вірність Українському народу

Сьогодні в Національній академії Держприкордонслужби ім.Б.Хмельницького урочисте свято: на вірність Україні присягнули чотири сотні курсантів-першокурсників, які поповнили цьогоріч лави прикордонників. Гордо одягнувши військові однострої, вони присягнули на вірність Українському народові і стали повноправними членами курсантської сім’ї Академії.

07.09.2019 — 16:07
Володимир Зеленський про повернення 35 утримуваних українців додому: Ми зробили перший крок і знаємо, що робити далі

Відбулося взаємне звільнення Україною та Російською Федерацією утримуваних осіб. 7 вересня українській стороні повернули 35 громадян, Росії було передано також 35 осіб.
Президент України Володимир Зеленський зустрів звільнених українців у Міжнародному аеропорту «Бориспіль». Глава держави потиснув руку кожному з них.

07.09.2019 — 16:02
Виставка «Агро-Поділля – 2019» представила щедроти подільської землі

Вже стало гарною традицією сонячного вересневого дня підводити підсумки та ділитися успіхами й досягненнями агропромислової галузі Хмельниччини.
Сьогодні для жителів області відбулося урочисте відкриття ХХХІІ обласної агропромислової виставки «Агро-Поділля – 2019». Цьогоріч до участі у заході долучилося більше 350 учасників з усіх регіонів України та закордону. Також традиційно кращі зразки продукції та товари місцевих підприємств представили райони області, заклади профтехосвіти, окремі вищі навчальні заклади та лісові господарства.