Новини

06.09.2019 — 14:08
Карантинні рослини – небезпека для людини та довкілля

На території області діє Програма боротьби з амброзією полинолистою та іншими бур’янами у Хмельницькій області на 2018-2022 роки. Серед завдань програми – проведення комплексу заходів із локалізації та ліквідації вогнищ амброзії полинолистої, борщівника Сосновського та інших бур’янів на території Хмельницької області, зменшення кількості випадків захворювань на алергію серед населення, пов’язаних із цвітінням амброзії та борщівника, підвищення ефективності виробництва сільськогосподарської продукції.

06.09.2019 — 12:45
В Ізяславській загальноосвітній школі № 1 стартував проект «Здоровим бути круто!»

Сьогодні в Ізяславській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 презентували власний авторський проект «Здоровим бути круто!», реалізацію якого заплановано протягом 2019/2020 навчального року. Ініціатором проекту виступили члени учнівського самоврядування закладу. Захід відбувся у рамках Олімпійського тижня, який зараз триває у закладах освіти Ізяславського району.

06.09.2019 — 11:45
Обережно, гриби!

Настав основний сезон активного збору дикорослих грибів. Не варто забувати, що гриби – це не тільки дарунок лісу, але і небезпечний продукт харчування. Управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації нагадує, що токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах, можуть привести до серйозних отруєнь, а іноді навіть до смерті.

06.09.2019 — 09:28
Завдання Вищого антикорупційного суду просте: корупціонер покараний, держава, суспільство та інвестор захищені – Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський наголошує, що завдання Вищого антикорупційного суду України (ВАКС), який сьогодні розпочинає свою роботу, – не просто покарання корупціонерів, а відновлення довіри громадян.