Новини

12.09.2019 — 16:06
Підписано Меморандум між благодійним Фондом Цаля Каплуна (США) та місцевими органами влади Ізяславщини

12 вересня відбулася урочиста церемонія підписання Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між благодійним Фондом Цаля Каплуна (США), Ізяславською районною державною адміністрацією, Ізяславською районною радою, Ізяславською міською радою. Відповідно до Меморандуму в Ізяславському районі має створитися регіональний центр вивчення історії Холокосту.

12.09.2019 — 15:53
Хмельниччині представили нового керівника ГУ Нацполіції в області

12 вересня заступник Голови Нацполіції Ігор Клименко представив особовому складу ГУНП в Хмельницькій області нового начальника Анатолія Щадила.
Також на представленні були присутні попередній начальник Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області Василь Віконський, т.в.о. голови адміністрації Володимир Кальніченко та голова обласної ради Михайло Загородний.

12.09.2019 — 15:52
Дайджест змін в охороні здоров’я

MOZ_Дайджест змін в охороні здоров’я Поділитись —

12.09.2019 — 15:23
Увага! Випалювання сухої рослинності – злочин проти природи!

Управління з питань цивільного захисту населення обласної державної адміністрації вкотре попереджає керівників підприємств, установ та організацій, які розташовані на території області, а також мешканців приватного житлового сектору про заборону спалювання сухої рослинності, пожнивних залишків та сміття.
Загалом, з початку року в екосистемах області виникло 256 пожеж, з яких 17 – у вересні.

12.09.2019 — 14:33
Престур на підприємства Ізяславщини: «Працюй в Україні – працюй легально»

Під гаслом «Працюй в Україні – працюй легально» Хмельницький обласний центр зайнятості організував для журналістів престур на підприємства Ізяславщини. У ході інформаційної кампанії представники ЗМІ ознайомились з діяльністю Ізяславської  районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості, відвідали ТОВ «Компанія «Укрелітагро», поспілкувалися з успішною підприємицею Юлією Малиновською та головою Новосільської сільської ради Олександром Шрейдером, який з робочим візитом завітав до районної філії.

12.09.2019 — 12:57
300 мільярдів кВт. год електроенергії вироблено Хмельницькою АЕС

Сьогодні, 12 вересня, об 11 год. 00 хв., Хмельницькою АЕС з початку експлуатації вироблено 300 млрд. кВт . год електроенергії. Ураховуючи, що в Україні щороку генерується понад 146 мільярдів кВт .год електроенергії, ХАЕС забезпечила більш ніж дворічну потребу держави в електроенергії.

12.09.2019 — 12:46
Сергій Ткачук: Наше завдання – залучати до занять спортом молодь, підтримувати фізкультурно-спортивний рух

На цьому наголосив т.в.о. заступника голови облдержадміністрації Сергій Ткачук  під час урочистого зібрання, присвяченого Дню фізичної культури і спорту. Традиційно у нашій державі це свято відзначають у другу суботу вересня.

12.09.2019 — 10:48
Департаментом опрацьовано і подано зведену відомість по нарахуванню дотації за молодняк ВРХ

Станом на 1 вересня нараховано 26,2 млн. грн. дотаційних коштів за утримання 18,2 тис. голів молодняку великої рогатої худоби для 9,9 тисяч домогосподарств області.
Після опрацювання заявок від регіонів Міністерством економіки, торгівлі та сільського господарства України і доведення лімітів (розподілу), нараховані кошти Департамент агропромислового розвитку спрямує безпосередньо на рахунки фізичних осіб.

12.09.2019 — 10:10
На першому енергоблоці Хмельницької АЕС тривають ремонтні роботи з відновлення турбогенератора

На Хмельницькій АЕС тривають ремонтні роботи із відновлення турбогенератора, пошкодження якого відбулося під час пускових випробувань.
Про стан справ щодо ремонтних робіт на першому енергоблоці атомної станції розповів начальник електричного цеху ВП ХАЕС В’ячеслав Семенов.

12.09.2019 — 09:38
На Ізяславщині відкрито другий меморіальний знак пам’яті жертв Холокосту

В середу, 11 вересня цього року, в урочищі «Облоги» на південній околиці міста Ізяслав, де 30 серпня 1941 року в роки окупації нацистськими загарбниками було закатовано понад тисячу  громадян єврейської національності, відбулось відкриття другого меморіального знаку пам’яті жертв Холокосту.