Новини

03.02.2023 — 15:25
В Україні стартує Національна кампанія «Гвардія наступу»

Днями Міністерство внутрішніх справ України оголосило про формування додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби, які мають посилити сили наших захисників і допомогти їм вигнати ворога з української землі. Про це зазначив начальник ОВА Сергій Гамалій під час сьогоднішнього брифінгу щодо формування бригад “Гвардія наступу”.

03.02.2023 — 15:15
ІНФОРМАЦІЯ про надходження та використання коштів обласного бюджету станом на 03.02.2023 року

До загального фонду обласного бюджету (без урахування трансфертів з державного бюджету) надійшло 143,1 млн грн, що становить 8,9% до показників, затверджених обласною радою на  2023 рік. Крім того, обласним бюджетом отримано трансфертів з державного бюджету  по загальному та спеціальному фондах в сумі 110,8 млн грн або 67,1% до планових призначень на січень-лютий, в тому числі: […]

03.02.2023 — 14:49
Володимир Юр’єв відвідав перше модельне укриття на Хмельниччині

Сьогодні у місті Хмельницькому відбулася презентація укриття, яке було оновлене відповідно до концепції відкриття модельних укриттів в освітніх закладах у межах програми «Безпечна Школа». Серед гостей, які завітали на презентацію, були заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв, народний депутат України Сергій Мандзій, заступник голови ДСНС України Роман Примуш, міський голова Олександр Симчишин, представники силових структур, громадськості та педагоги.

03.02.2023 — 13:51
Насильство за ознакою статі не можна толерувати: куди звертатися і що робити, якщо ви стали жертвою чи свідком

Міністерство соціальної політики України як національний координатор у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі вважає важливим в черговий раз роз’яснити, як діяти і куди звертатися у подібних ситуаціях.

03.02.2023 — 12:26
Черговий антидроновий комплекс передали захисникам з Хмельниччини

Днями волонтери БФ «Допомагай з лісівниками» придбали ще одну антидронову рушницю, яка служитиме бійцям на Бахмутському напрямку та допомагатиме їм тримати оборону. Сьогодні Сергій Гамалій разом з екс-очільником Хмельницького ОУЛМГ Петром Пешком передали цей комплекс для одного з підрозділів тероборони Хмельниччини.

03.02.2023 — 09:29
Цей рік має стати часом, коли не залишиться жодної перепони для початку переговорів щодо членства України в ЄС – Президент на спільному засіданні Кабінету Міністрів та Колегії Єврокомісії

Сьогодні пані Президентка Єврокомісії, шановна пані Урсула фон дер Ляєн, передала мені звіт щодо другої частини відповідей України на опитувальник, наданий Єврокомісією в межах здобуття Україною статусу кандидата на вступ у Євросоюз. У цьому звіті – ґрунтовний аналіз стану нормативно-правового наближення нашої держави до актів права Євросоюзу.

03.02.2023 — 09:17
У Хмельницькому, напередодні річниці незаконної анексії Росією Кримського півострова, відбудеться фотовиставка “Історії з окупованого Криму”

У Хмельницькому, напередодні річниці незаконної анексії Росією Кримського півострова, відбудеться фотовиставка “Історії з окупованого Криму” 7 лютого у приміщенні ТРЦ WoodMall (вул. Трудова, 6-А) відбудеться відкриття виставки фоторобіт українських репортерів, які після незаконної анексії працювали в Криму та висвітлювали тему порушення прав людини, фільмували життя родин політв’язнів. Хмельницький буде першим містом серед шести обласних центрів, […]