Новини

14.03.2023 — 20:01
Українські добровольці б’ються щоденно за нашу державу й неодмінно переможуть – Володимир Зеленський зустрівся з воїнами, які захищають Україну у складі різних підрозділів

У День українського добровольця Президент Володимир Зеленський зустрівся з воїнами, які стали на захист України у складі різних бойових підрозділів. Глава держави вручив військовим та рідним загиблих захисників високі державні нагороди. Церемонія відбулася в Білій залі Героїв України в Маріїнському палаці.

14.03.2023 — 16:45
Запрошуємо на вебінар: “Особливості оренди державного майна у період воєнного стану”

Дата: 15 березня 2023 року Час: 11:00 Місце зустрічі: ZOOM Спікер: Зоя Буяр – заступник начальника Управління – начальник відділу орендних відносин Детально зупинимось на нових правилах оренди, а саме у прямому ефірі детально розповімо про: ➡ оренду за спрощеною процедурою під час воєнного стану; ➡ презентацію об’єктів оренди, які пропонуються на аукціонах у березні […]

14.03.2023 — 15:56
ОВА завжди була, є і буде надійним партнером у всіх починаннях для громад області, – С.Тюрін

На цьому наголосив перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін під час сьогоднішнього засідання Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України. До участі в зібранні долучилися голови міських, селищних, сільських рад, фахівці органів місцевого самоврядування, виконавча дирекція Хмельницького РВ АМУ.

14.03.2023 — 10:10
Важкоатлети Хмельниччини знову серед найкращих в Україні

В Ужгороді проведено Кубок України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, присвячений Збройним силам України. Претендентками на найвищі нагороди у трьох жіночих вагових категоріях були  представниці Хмельниччини.