Новини

30.04.2023 — 17:10
Героїзм, надійність та стійкість прикордонних військ зроблять потужний внесок у відновлення державного кордону України – Президент у День прикордонника

Президент України Володимир Зеленський у неділю взяв участь у заходах з нагоди Дня прикордонника України та вручив державні нагороди.

29.04.2023 — 22:17
Недостатньо лише того, щоб Росія була слабкою, треба, щоб вона відповіла за все скоєне – звернення Президента України

Дорогі українці!
Тільки сьогодні вдень в Умані завершилися пошуково-рятувальні роботи. Я хочу подякувати всій команді ДСНС, Національної поліції, нашим медикам, комунальним службам Умані, військовим, нашим волонтерам – усім, хто взяв участь у рятувальній операції та допомагає врятованим людям. Бажаю якнайшвидшого одужання всім, хто був поранений цим ударом, травмований.

29.04.2023 — 17:56
В обласному центрі відзначили День прикордонника України

30 квітня – День прикордонника України. У зв’язку із цією датою, сьогодні в обласному центрі відбулася низка заходів, які підготував колектив Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, присвячених досягненням прикордонслужби, а також пам’яті полеглих захисників. Привітав захисників кордону та взяв участь у святкових, благодійних заходах перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін, разом із ректором академії Держприкордонслужби, генерал-майором Олександром Луцьким.

29.04.2023 — 13:50
Сергій Тюрін привітав прикордонників з професійним святом

Сьогодні перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін привітав службовців Національної академії державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького із професійним святом – Днем прикордонника України. Традиційно, це свято відзначають щорічно 30 квітня починаючи з 2018 року.

29.04.2023 — 10:09
Сергій Тюрін вручив державні нагороди сім’ям загиблих воїнів Хмельниччини

28 квітня державні нагороди, на жаль, посмертно, отримали сім’ї полеглих героїв Хмельниччини – Дмитра Безрукого, Вадима Гаврилюка, Артура Круковського та Василя Шевчука.

28.04.2023 — 20:20
У безпековій допомозі Україні не може бути жодних оборонних табу – Володимир Зеленський за підсумками зустрічі з лідерами Чехії та Словаччини

Сьогодні не може бути жодних штучних обмежень в оборонній допомозі Україні, потрібні амбітні рішення, які зміцнять загальну європейську безпеку. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський за підсумками переговорів із Президентом Чеської Республіки Петром Павелом і Президентом Словацької Республіки Зузаною Чапутовою в Києві.

28.04.2023 — 15:17
Вихованці ліцею «Кадетський корпус» імені І. Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України відзначають своє майбутнє професійне свято

Напередодні Дня прикордонника України, який щорічно відзначають 30 квітня, Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І. Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України влаштував для своїх вихованців та трудового колективу святковий захід. Завітав до них із відзнаками обласної адміністрації для кращих представників ліцею заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв.

28.04.2023 — 14:37
Інформація про надходження та використання коштів обласного бюджету станом на 28.04.2023 року

До загального фонду обласного бюджету (без урахування трансфертів з державного бюджету) надійшло 614,7 млн грн, що становить 37,3% до показників, затверджених на 2023 рік (з урахуванням змін). Крім того, обласним бюджетом отримано трансфертів з державного бюджету по загальному та спеціальному фондах в сумі 356,8 млн грн або 99,4% до планових призначень на січень-квітень, в тому […]

28.04.2023 — 10:08
Чергова допомога для наших захисників

Днями перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін, завдяки співпраці із благодійниками передав чергову допомогу для військових, а саме 2 автівки та 2 квадрокоптери Mavic 3 Combo. Цього разу, необхідна техніка виконуватиме завдання бійців штурмової бригади «Лють» Гвардії Наступу.

27.04.2023 — 22:24
Продовжимо працювати для повернення всіх депортованих українських дітей і для покарання Росії – звернення Президента України

Бажаю здоров’я, шановні українці!

Сьогодні є важливий політичний результат у Страсбурзі – на сесії Парламентської асамблеї Ради Європи. Ухвалено резолюцію, якою визнається, що депортація Росією українських дітей містить ознаки геноциду. І це перше визнання такого факту на рівні такої високої міжнародної організації, що об’єднує держави нашого континенту.