Новини

06.04.2023 — 17:51
Наші ветерани повинні почуватися у своїй країні захищено і комфортно – Сергій Тюрін

Сьогодні в ОВА відбулася чергова нарада з питань суспільної підтримки ветеранів-учасників бойових дій, яку провели перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін та заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв. Участь в роботі також взяли представники профільних підрозділів ОВА, органів місцевого самоврядування, Пенсійного фонду, ТЦК та СП, Центру зайнятості, Держгеокадастру, Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, освіти, медицини, соціальних служб, фахівців з Інституту психосоматики та травмотерапії, а також люди, які від початку війни беруть активну участь у допомозі нашим військовим та ВПО – громадські та благодійні організації, керівники та координатори ветеранських проектів.

06.04.2023 — 17:38
В ОВА обговорили питання визначення прав власності на пам’ятки культурної спадщини, які є культовими спорудами

Сьогодні в ОВА під керівництвом заступника начальника ОВА Володимира Білика відбулася робоча нарада із представниками Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій ОВА щодо визначення прав власності на пам’ятки культурної спадщини, які є культовими спорудами. Участь в роботі взяв начальник Хмельницької РВА Анатолій Катеренчук.

06.04.2023 — 10:16
В ОВА відбулась нарада щодо співпраці та координації дій в сфері кібербезпеки та кіберзахисту

5 квітня ОВА відбулась нарада щодо співпраці та координації дій в сфері кібербезпеки та кіберзахисту. В нараді взяли участь заступник начальника ОВА Оксана Андрейчик, заступник начальника Департаменту кіберполіції Національної поліції України у Хмельницькій області Артур Дереновський, начальник сектору захисту критичної інфраструктури управління Держспецзвязку у Хмельницькій області Олександр Ковальчук та представники Управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації ОВА.

06.04.2023 — 09:22
Спортсмени з Хмельниччини успішно виступили на чемпіонаті України з бойового джиу-джицу

З 30 березня по 2 квітня у Києві тривав чемпіонат України з Комбат Дзю-Дзюцу серед дорослих, юніорів, юнаків та молодших юнаків, в розділах фулл-контакт, клоз-контакт, граунд-файт та самозахист. В змаганнях взяли участь близько чотирьохсот спортсменів які виборювали звання найкращих що будуть представляти збірну команду України на чемпіонаті Європи в Словаччині, який відбудеться  з 11 по 14 травня 2023 року.