Новини

19.04.2023 — 17:00
Оксана Андрейчик взяла участь у нараді щодо розвитку мережі центрів надання адміністративних послуг в області

Сьогодні заступник начальника ОВА Оксана Андрейчик взяла участь у нараді щодо розвитку мережі центрів надання адміністративних послуг в області, зокрема їх утворення в громадах з населенням більше 10000 жителів.

19.04.2023 — 16:24
Хмельниччина радо вітає делегацію Куявсько-Поморського воєводства

Сьогодні область гостинно зустрічає наших надійних польських друзів з Куявсько-Поморського воєводства: Пьотр Цалбецкі – Маршалок Куявсько-Поморського воєводства Республіки Польща, Славомир Копич – член правління Куявсько-Поморського воєводства Республіки Польща, Єжи Гроховський – директор Департаменту управління Радою керуючих і у справах співробітників управління Маршалка Куявсько-Поморського воєводства Республіки Польща та Марія Козирська – Мазур – перекладач (громадянка України).

19.04.2023 — 15:22
Спортсмени з Хмельниччини поборолись за призи на міжнародних змаганнях з велосипедного спорту МТБ «Petrovaradin Fortress MTB Cup»

У Сербії в місті Нові Сад, 15 квітня пройшли міжнародні змагання з велосипедного спорту МТБ «Petrovaradin Fortress MTB Cup», в дисципліні CROSS-COUNTRY OLYMPIC. Представляли Україну на змаганнях і спортсмени з Хмельниччини.

19.04.2023 — 14:38
Запрошуємо на вебінар: “Особливості оренди державного майна у період воєнного стану”

👋 Запрошуємо на вебінар: “Особливості оренди державного майна у період воєнного стану” 📆 Дата: 21 квітня 2023 року ⏰ Час: 10:00 🎯 Місце зустрічі: ZOOM 🎙Спікер: Зоя Буяр – заступник начальника Управління – начальник відділу орендних відносин Детально зупинимось на нових правилах оренди, а саме у прямому ефірі детально розповімо про: 👉 оренду за спрощеною […]

19.04.2023 — 10:28
Виробництво водню на базі АЕС досліджують європейські компанії

На майданчику Хмельницької АЕС відбулося виїзне засідання робочої групи із супроводу та координації співпраці з компанією «Framatome», яка спільно з європейськими партнерами започаткувала проєкт «NPHyCo». У рамках проєкту розглядається можливість комерційного низьковуглецевого виробництва водню поблизу атомних електростанцій.

19.04.2023 — 10:25
В ОВА відбулося засідання комісії з присудження персональних стипендій для спортсменів

18 квітня під керівництвом заступника начальника ОВА Володимира Юр’єва відбулося засідання комісії з присудження персональних стипендій для спортсменів «За вагомий внесок у розвиток спорту вищих досягнень».