23.10.2021 — 15:01

Кросмени Хмельниччини серед лідерів ФСТ «Динамо»

В Одесі завершився чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з легкоатлетичного кросу. Згідно програми комплексних змагань «Динаміади 2021» на бігові доріжки вийшли збірні команди територіальних організацій Товариства, а також збірні команди закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС, Національної гвардії України та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України.

Попри дощову погоду і похмуре небо, змагання видалися урочисто святковими, сповненими завзяття у боротьбі й радості перемоги. Підсумки командної боротьби визначалися за сумою особистих місць кожного учасника на своїй дистанції.

Серед 12 команд закладів вищої освіти кращою cтала збірна команда Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького (21 очко), друге місце посіла команда Національного університету цивільного захисту України (21 очко), третє – Харківського національного університету внутрішніх справ (40 очок).

До числа призерів в індивідуальному заліку пробилися такі хмельничани: Ростислав Скотинянський (1 місце – 1000 м), Едуард Сидорчук (1 місце – 3000 м), Всеволод Долгов (3 місце – 3000 м), а Катерина Пікуль посіла 4 місце серед жінок в бігу на 1000м.

При однаковій кількості очок перевага була надана команді НАДПСУ за додатковим показником – більшою кількістю перших індивідуальних місць, ніж у збірної НУЦЗУ.

За підсумками командної боротьби серед команд територіальних організацій Товариства перемогу в загальному заліку отримала збірна команда Київської міської організації (9 очок), на другому місці  команда Львівської обласної організації (23 очки), третя – Харківська обласна організація, четверта-Івано-Франківська обласна організація (25 очок), п’ята- Хмельницька обласна організація (26 очок). Хмельничани стали першими в третій групі областей, найкращими серед яких був Андрій Атаманюк (4 місце – 5000 м).

Вітаємо всіх спортсменів та тренерів з успішним виступом.