19.05.2022 — 09:08

Волейбольний клуб з Хмельниччини – чемпіон України

Федерація волейболу України ухвалила рішення щодо завершення сезону у чоловічій та жіночій лігах. Відповідну заяву федерація опублікувала на офіційному сайті.

Сезон в українському волейболі був зупинений через повномасштабне вторгнення Росії в Україну. Виконком федерації разом із клубами мали ухвалити рішення щодо його подальшої долі.

Підсумки українського сезону вже встигли підбити у футболі, гандболі та хокеї, закріпивши результати відповідно з тими турнірними таблицями, які були на момент вимушеної зупинки. І ось тепер рішення ухвалили і у волейболі.

Виконком федерації волейболу України вирішив завершити чоловічі та жіночі змагання сезону 2021/22 і  визначив чемпіонів та призерів турнірів за результатами першого етапу без урахування ігор у плей-оф та фіналі. Таким чином, у чоловіків золоті нагороди виборов клуб “Епіцентр-Подоляни” з міста Городок, волейболісти якого перемогли в усіх зіграних 22 матчах і були одними із фаворитів змагань. Срібні медалі дісталися львівському “Баркому-Кажани”, а “бронза” – у ВК “Прометей” з Дніпра.

Цікаво, що в сезоні 2019-2020, який також був завершений достроково через пандемію коронавірусу, переможці та призери в Суперлізі України не були визначені.

Прес-служба ГО ФВУ також зазначає, що рейтинги команд, які прийматимуть участь у європейських змаганнях, визначаються за результатами І-го етапу. Чемпіонати України серед чоловічих колективів Вищої, Першої та Другої ліг-Дмарт завершено без визначення переможців і призерів. Така ж участь спіткала й жіночу Першу лігу-Дмарт.

Таким чином, у чоловіків золоті нагороди виборов клуб “Епіцентр-Подоляни” з міста Городок, волейболісти якого перемогли в усіх зіграних 22 матчах і були одними із фаворитів змагань . Срібні медалі дісталися львівському “Баркому-Кажани”, а “бронза” – у ВК “Дніпро-Прометей”.

Підсумкова таблиця чемпіонату України з волейболу 2021/22 (чоловіки)

1.”Епіцентр-Подоляни” (Городок) – 64 очки (22 матчі), 66:7 (різниця сетів)

8.”Буревісник” (Чернігів) – 0 (24), 3:72

“Епіцентр-Подоляни” уперше в історії стали чемпіонами України з волейболу, чого раніше не змогла досягти жодна команда з Хмельниччини. У попередньому сезоні 2020/21 вони поступилися у фіналі плей-оф львівським “Барком-Кажанам”, які цього разу здобули “срібло”.

Вітаємо команду та її наставників з вагомою перемогою на всеукраїнському рівні , бажаємо подальших успіхів у єврокубках та в складі національної збірної!