30.06.2022 — 10:00

Михайло Романчук посів 6-те місце на чемпіонаті світу з водних видів спорту із плавання на 10 км на відкритій воді

25-річний  плавець з Хмельниччини Михайло Романчук посів 6-те місце на чемпіонаті світу з водних видів спорту із плавання на 10 км на відкритій воді Раніше Михайло Романчук завоював 2 бронзові медалі на ЧС-2022 у Будапешті

Переможцем змагань у плаванні на 10 км став італієць Грегоріо Палтріньєрі. До топ-3 також увійшли італієць Доменіко Ачеренца та німець Флоріан Велльброк.

Романчук здобув 2 бронзові медалі на ЧС-2022 у Будапешті. Михайло став третім на дистанції 800 метрів вільним стилем, а потім показав третій результат у плаванні на 5 км на відкритій воді.

Чемпіонат Світу – 2022 з плавання на відкритій воді у запливі на 10 км серед чоловіків, що відбувася 30 червня у Будапешті (Угорщина), закінчився такими результатами:

1 – Грегоріо Палтріньєрі (Італія) – 1 год 50 хв 56,8 сек
2 – Доменіко Ачеренца (Італія) – 1 год 50 хв 58,2 сек
3 – Флоріан Велльброк (Німеччина) – 1 год 51 хв 11,2 сек
6 – Михайло Романчук (Україна) – 1 год 51 хв 41,6 сек

Сам Михайло прокоментував завоювання бронзової медалі на чемпіонаті світу з водних видів спорту на дистанції 5 км на відкритій воді так: «Моя друга медаль на чемпіонаті світу в Будапешті історична для українців. Щасливий творити історію для моєї країни. Дякую усім за підтримку. А також мої вітання для Флоріана Веллброка та Грегоріо Пальтріньєрі», – написав Романчук.