18.04.2023 — 10:23

Чергові спортивні здобутки на Чемпіонаті Європи – 2023 з важкої атлетики

З 15 по 23 квітня у столиці Вірменії (Єревані) триває чемпіонат Європи-2023 з важкої атлетики. Загалом на турнірі розіграють по 10 комплектів нагород у змаганнях чоловіків та жінок. Україну представляють 14 спортсменів, в тому числі двоє — у жіночих змаганнях з Хмельниччини: Ангеліна Ломачинська та Надія Шпилька.

15 квітня Ангеліна Ломачинська здобула перші медалі – дві бронзи, для нашої країни. Виступаючи у ваговій категорії до 49 кг, вона показала третій результат у ривку 81 кг, а у поштовху  стала п’ятою після того як у третій спробі взяла 95 кілограмів. Попри цей результат атлетка за сумою двох видів з особистим рекордом здобула бронзову медаль – 176 кг, на попередньому Євро – 2022 Ангеліна була другою – 167 кг.

А 17 квітня свої змагання розпочала Надія Шпілька, яка здобула три бронзові медалі для України, піднявши 93 кг в ривку і 114 кг у поштовху у ваговий категорії до 59 кг., та загальний результат Надії у двоборстві склав 207 кг.

Вітаємо спортсменок та їх тренерів з відмінним виступом та нагородою!