03.05.2023 — 08:40

Успішний виступ юних плавців з Хмельниччини

Днями в м. Кам’янське (Дніпропетровська обл.) змаганнями з плавання стартувала ювілейна ХХХ Всеукраїнська Спартакіада «Повір у себе», в якій взяли участь діти з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумового і фізичного розвитку.

У фінальних змаганнях Спартакіади взяли участь 85 дітей з інвалідністю із 16 областей України, Хмельниччину представляли четверо юних плавців, які досягли успіхів у своїх перших стартах, завоювавши загалом 10 медалей, а саме:

➡ Мацарський Дмитро – серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату в молодшій віковій посів 2 місце – 50м н/с, 1 місце – 100м брасом та 2 місце – 100м н/с;

➡ Бондар Тарас – серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату в старшій віковій групі посів 1 місце – 50м н/с, 1 місце – 100м в/с та 1 місце – 100м н/с;

➡ Луговий Рафаїл – серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату в старшій віковій групі посів 2 місце – 100м брасом та  1 місце – 100м н/с;

➡ Ціліцінський Олексій – серед спортсменів з порушеннями зору  в старшій віковій групі посів 2 місце – 50м н/с та  2 місце – 100м в/с;

Вітаємо юних спортсменів та їх тренерів Заводну Тетяну Григорівну і Зводного Максима Юрійовича з успішним виступом та бажаємо подальших успіхів і нових перемог!

Дякуємо усім захисникам нашої України за можливість тренуватись та змагатись!