21.11.2023 — 11:55

Заряджені гідністю та жагою до свободи: 21 листопада – 10 річниця Революції Гідності

10 років тому ми продемонстрували Європі та всьому демократичному світові, що бачимо наше майбутнє в Європейському Союзі, та що за це майбутнє ми готові боротися. Тоді ж, ми виграли свій перший бій і зупинили гібридну агресію кремля та зафіксували історію нашої першої перемоги у цій війні.

Цивілізаційний вибір України ціною життя захищали Герої Небесної Сотні, які стали першими жертвами у великому протистоянні між правонаступником “совка” та вільної, незалежної держави. Потужність, єдність і масовість громадянського спротиву не залишили тоді проросійській диктатурі шансу в Україні.

Саме 10 років тому, на Майдані, сформувалася наша національна ідея – Гідність і Свобода України. І це саме те, що втримало нашу оборону в найважчі часи, і що дасть нам силу перемогти. Наша зброя заряджена нашою гідністю і жагою свободи.

Відтак, аби вшанувати усіх тих, завдяки кому наш європейський вибір є реальністю, усіх, хто віддав за нього життя і здоров’я, усіх, хто, незважаючи на небезпеку, заявив на Майдані про право українців бути європейською нацією, а не російською колонією, усіх, хто і сьогодні відвойовує кожен метр української землі, Хмельниччина доєдналась до Всеукраїнського відзначення  Дня Гідності та Свободи.

Квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні та Меморіальної дошки пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників АТО на майдані Незалежності поклали керівники області та міста, силових структур, військовослужбовці, родини загиблих Героїв, ветерани, волонтери та громадськість.